Kayada iz gören?Kare oymalar,ayak izi, yuvarlak oyma taş yorumlarınız?

Coins

Member
net olmayan nedir acaba ? o kadar burada bilgi paylasilmis hangisini uyguladiniz acaba ? paylasinda bizede tecrube olsun attiginiz adimlar.

Açtığım konuları incelediyseniz eğer bölgede bircok işaret var. Her biri bir bitiyle bağlantılı büyük ihtimal. İşlem yapılırsa zaten burada yazılır ve paylaşım yapılur

amuzak

Member
Açtığım konuları incelediyseniz eğer bölgede bircok işaret var. Her biri bir bitiyle bağlantılı büyük ihtimal. İşlem yapılırsa zaten burada yazılır ve paylaşım yapılur
evet hepsini inceledim ilginc bir konu size gosterilen yerlerde islem yaptinizmi acaba onu merak ediyorum ben sadece.islem yaptiysaniz karsiniza cikani merak ediyorum konuyu takipteyim insallah hayirli olur.

Coins

Member
evet hepsini inceledim ilginc bir konu size gosterilen yerlerde islem yaptinizmi acaba onu merak ediyorum ben sadece.islem yaptiysaniz karsiniza cikani merak ediyorum konuyu takipteyim insallah hayirli olur.

Hayır sadece birinde yapılmış onuda yazdım zaten. Diğerlerini henüz değerlendiriyorum. Eğer ki emin olursak zaten resmi olarak basvuru yapılıcak

Son düzenleme:

ByYuAnS

Member
Gece tam hatırlamıyorum ama yanlış olmasın 3 ağaç vardı. Ağaçların altında mıdır hediye nasıl bakmalıyım?son olarak işaretlerin anlamları nelerdir? Özellikle şu çatı gibi olan ı çok merak ettim?
Şimdi ağaçların birinde ufak bir hediye bırakılır. Burası mezar odası olduğuna emin olabilirsin. Fakat hemen kayanın altında olmayabilir.
Çatı gibi dediğin yerden girişi olur ve baktığı yöne doğru ilerler . Kayanın tam tepesinde ufacık bir oyma mevcuttur.

Senin şimdi 2 yerin var.
1- O sıkıştırılmış yapma kayaların olduğu yer, orası ibadet odalarına gider.
2- Burası Buradaki papaz ya da üst düzey aziz'in mezar yeridir.

Bunlardan birisini seçerek işlemi başlatmanı tavsiye ederim.

Sağlıcakla..

Coins

Member
Şimdi ağaçların birinde ufak bir hediye bırakılır. Burası mezar odası olduğuna emin olabilirsin. Fakat hemen kayanın altında olmayabilir.
Çatı gibi dediğin yerden girişi olur ve baktığı yöne doğru ilerler . Kayanın tam tepesinde ufacık bir oyma mevcuttur.

Senin şimdi 2 yerin var.
1- O sıkıştırılmış yapma kayaların olduğu yer, orası ibadet odalarına gider.
2- Burası Buradaki papaz ya da üst düzey aziz'in mezar yeridir.

Bunlardan birisini seçerek işlemi başlatmanı tavsiye ederim.

Sağlıcakla..

yorumların için çok sağol üstadım