Kayada Oyma sunak mı?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
karşıda su deposunun bize doğru hizasındaki taşın etrafını sizmi açtınız.köşeli yüzler dikkatimi çekti.
Su deposu bahane ,
Ben bu zamana kadar bu tip su depolarını hiç ama hiç boşyerde görmedim.
Sizlerde dikkat edin bu tip su depoları gördüğünüzde nasıl bir yerde olduklarına.Sanki deponun kendisi açılmış odanın kendisi veya girişe denk gelen yer gibi su deposunun içinden geçince arkasındaki mezar odasına gidecekmişsin gibi .

hatif

Bilgili Üye
Su deposu bahane ,
Ben bu zamana kadar bu tip su depolarını hiç ama hiç boşyerde görmedim.
Sizlerde dikkat edin bu tip su depoları gördüğünüzde nasıl bir yerde olduklarına.Sanki deponun kendisi açılmış odanın kendisi veya girişe denk gelen yer gibi su deposunun içinden geçince arkasındaki mezar odasına gidecekmişsin gibi .

kazama ustam
Su deposunda su yok

hatif

Bilgili Üye
Mezarlık alan , örgü mezarlar zemin altında üzerleri böyle taş yığınları ile dolu.
Boşluk alabilen , boşluğu yakalaması lazım fazla derinde olmamalı .
Asıl yer uzakta yıldız yaptıgım yer .Orası burdan daha güzel , havadar manzaralı yere inşa etmişler.Orasının detaylı fazla dibine girmeden uzak mesafelerden farklı açılardan resimleri gerekli.
#kazama usta
Yıldızlı yer yol boyu dikkat çekici kayalıklar.
İlk fırsatta resimleri atacağım inşallah.yıldızlı yerin 250 m.doğusunda dikkatimi çeken fotonları simdi atabilirim.Ekli dosyayı görüntüle 249468

hatif

Bilgili Üye
karşıda su deposunun bize doğru hizasındaki taşın etrafını sizmi açtınız.köşeli yüzler dikkatimi çekti.
Yaylaya yol açılmış ,yığıntı ondandır.
Herhangi bir işleme rastlanmadı

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Arkadaki kayalık alan güzelce resimleyin bakalım , öndeki kayanın sırtındaki çukuru tam anlayamadım mezar olabilir açılmış.
O kayalığın resimlerini alırken aşşağıda işaretlerle anlattıgım gibi siyah noktalar fotografı çekecek kişilerin konumu olmalı.
Böyle kayalık alanları dibine gidip fotograflamak fazla birşey anlatmaz uzak net farklı açılar olması lazım .

The Thing

C*
Süper Moderatör
Buranın fabrika ayarlarıyla oynamışlar, su deposunun orada ne işi var, işlem görmüş mü içine bakabildin mi, arazi yapısı ve bombeli alanlar oda yapmaya uygun gözüküyor.