Kayadaki sıralı oymalar. Lütfen yardım

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
Selamun aleykum değerli arkadaslar. Öncelikle ilk iki resim oymaların odluğu kaya diğerler resimler ise 4 tane ayrı taş bu oyma olan taştan sıralı şekilde dizilmiş sanki 4 tane belirli bir mesefeda. Bu bolge çok dik rampa bir bölge sadece o oyma olan kaya düzlükte. Diğerleri isr rampada. Ama taşlar kapalı hep ama belkide bu taşların bir ilgisi yoktur ben nede yükledim. Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=6786]acemi 55[/MENTION] [MENTION=7367]deniz_efe[/MENTION] [MENTION=5984]Kristof34[/MENTION] [MENTION=3557]Sedegor[/MENTION] [MENTION=3900]sercan33[/MENTION]

acemi 55

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ğüzel işaretlerin var burdan iş çıkar ama darılma sende iş yok resim çekerken etrafi biraz temizle direkt olarak işareti degil çevrelerinide çek geniş açılardan burayı bol bol fotola burası tek bi mezarla bitecek bi yer degil

murathan61

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
suyun döküldüğü yerden biraz kaz bakalım toprak nasıl çıkacakimage.jpg

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
makina desteği şart içimden bir ses böyle söylüyor çünkü çok yosun işareti gizler...

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ben sadece işaretlerden emin olmak istedim buraya atıp. Boşuna ugrasmayalım diye acaba öylesine yapılmış yada taş kesim iZi olabilirmi diye cok sağolasın.

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
makina desteği şart içimden bir ses böyle söylüyor çünkü çok yosun işareti gizler...

Tarlanın içi burası zirve fındık tarlası. Taş tarlanın tepesinde girişte. Diğer taşlar ise belirli aralıklarla konulmuş acaba bu taşla bir alakası varmıdır. Bu işaretler ne işaretleri bana öncelikşe o kesin bilgi lazım. Mezar işaretimi yoksa taş kesim işimi.

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
image.pngT şeklinde bu oynalar devam ediyo.

image.pngBirde bu kaya dikkatimi çekti. Kayanın bitiş noktası tuaf boş gibi

meraklıacemi067

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ğüzel işaretlerin var burdan iş çıkar ama darılma sende iş yok resim çekerken etrafi biraz temizle direkt olarak işareti degil çevrelerinide çek geniş açılardan burayı bol bol fotola burası tek bi mezarla bitecek bi yer degil
Ne işareti peki bunlar.