Kenzul havas ilmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baybaşin

Yeni Üye
İstersen bu konuyu tartışmayalım kurt büzügünün büyü oldugunu sende benim kadar iyi biliyosun ama okadar bilgi paylaşımı yapmak istiyorsan özelden yaz burdan tartışırsak çok açıklayıcı şeyler yazarım konuyla ilgili bilgisi olmayan arkadaşlara kötülük yapmış gibi bişey oluruz meraklı insan cok ülkemizde bilirsin yanlış yapıldığında kötü sonuçlar çıkar ortaya

Baybaşin

Yeni Üye
Özelden yazarsan tabi bilgim varsa cevap veririm

PiSaGoR

Engellendi
Bak ışte konuşunca insanlar anlasirmis kavramı burda ortaya çıktı ...

Ben ilk msj da size emir vakilikmi yapmışım
Yoksa haksizmiyim
Tamam kabul ediyorum ufak bir hatada kötü sonuçlar doğuracağını
O yuzden biliyorsanız ozel e yazın diyince siz vay EFENDIM emir vakilik buyuruyorsunyz diye beni imtan ettiniz

Bana sadece kurdun ölüm şeklini yazın bileyim
Dogru mu yanlis mi bilginiz

ll Shadow ll

Aktif Üye
Susayım dedim olmadı. Yastığa başımı koydum uyku tutmadı mübarek gece. Kardeş sen millete efendilik , üslup, adamlık dersi vereceğine doğru dürüst bir nick bul kendine. Seçtiğin isim pkk sempatizanı. Vatan a millete zarar vermiş ihanet etmiş biri. İlimle yola çıkmak her yiğidin harcı değil. Bir baktım lafina laf değil. Çok uzattın.

PiSaGoR

Engellendi
Susayım dedim olmadı. Yastığa başımı koydum uyku tutmadı mübarek gece. Kardeş sen millete efendilik , üslup, adamlık dersi vereceğine doğru dürüst bir nick bul kendine. Seçtiğin isim pkk sempatizanı. Vatan a millete zarar vermiş ihanet etmiş biri. İlimle yola çıkmak her yiğidin harcı değil. Bir baktım lafina laf değil. Çok uzattın.
Kimin ismi pkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...