Kesin sonuca goturen işaretler

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kuçuk istavrozun buyukten farki ne
Bir yere not alsın okuyanlar:
5 cm.den küçük olanlar PARA MEZARINI ifade eder.
Saklanan yer mezara benzer, içinde mevta değil çil çil mal olur, elmas olur, olur da olur.
Kişinin nasibine ne çıkarsa. Mal az olmaz kesinlikle. Bulan ihya olur...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kesin olan tek şey vardır KISMET. işaretler mezarı, para gömüsünü, mabedi, açık yada kapatılmış mağara,mahzeni... gibi şeyleri ifade eder. İşaretlerden yola çıkarak araştırma yaparsın. çalıştığın yerde define olması yada olmaması senin kısmetindir.

Tenkit

Bilgili Üye
Kesin olan tek şey vardır KISMET. işaretler mezarı, para gömüsünü, mabedi, açık yada kapatılmış mağara,mahzeni... gibi şeyleri ifade eder. İşaretlerden yola çıkarak araştırma yaparsın. çalıştığın yerde define olması yada olmaması senin kısmetindir.
Oturduğu yerde kismet gelip kimseyi bulmaz, arastirmak lazim arastirirkende rastgele degil, bilinçli arastirmak lazim. Bilinçlenmek içinde tecrubeli, gormuş gecirmis arkadaslardan fikir almak lazim

Tenkit

Bilgili Üye
Bir yere not alsın okuyanlar:
5 cm.den küçük olanlar PARA MEZARINI ifade eder.
Saklanan yer mezara benzer, içinde mevta değil çil çil mal olur, elmas olur, olur da olur.
Kişinin nasibine ne çıkarsa. Mal az olmaz kesinlikle. Bulan ihya olur...
Önemli bir tespit, dikkate alacağim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Elinde 1000 tane kesin işaret dahi olsa, tılsımını çözmeden sonuca ulaşman, tamamen Allah’ın takdiri ve sana olan sevgisi ile açıklanabilir. Hala inanmayanlar olsa da, roma Ermeni Rum pres hepsi tılsımı kullanmıştır. Kaç defa kayıp gitti elimden. Sonra bazı şeyler dank etti vesselam ;)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Çözülen her işaret sonuca götüren işarettir. Çözülemeyen işaret ise çözüm aramaya ve çözülemeyen işaret olarak yoluna devam edecektir, taki çözülene kadar .Çözülünce ise sonuca giden işaret olacaktır. (Sadece bir döngüdür)

sepetkaya

Editör
Hayır ustalar yanılıyorsunuz... Arı mekanını kolay kolay terk etmez..akrabadan biliyorum adan kilo kilo elleriyle bal koparıp satıyor. Her sene bedava... Balın çoğunda araya gidiyor... Belki de bu bahsettiğim mekan ballı kaya olmasın?

Tenkit

Bilgili Üye
birtane de ben ekleyeyim,tecrübe edilmiş olanından.arazide bunun gibi kuş yada tavuk herneyse tek başına oturuyorsa,zekatı için yer aramana gerek yok buralardayız :72:işin enteresan tarafı ne biliyomusunuz? çok yıllar oldu ilk bir başka site üyeliğimde site kurucusu ve kendini prof bilen zat bu iki işarete doğal ilglenme dedi kesti attı,ben beceremedim başkasına nasip oldu :) neyse,şükürki bu site ve burdaki gardaşlarla tanıştık.kıymetini bilmek lazım.küçük dipnot:eek: kırmızı çizili yeri bir arkadaş keşfetti orda sitede, niki "asakir" olmalı.inşaallah rabbim işlerinde kolaylıklar verir

Ekli dosyayı görüntüle 188184
Kirmiziyla cizilmemis orjinal halini atarsan bizim icinde tecrube olur. Birde bu isareti bulunca meblağ yakinondamiydi

Tenkit

Bilgili Üye
Elinde 1000 tane kesin işaret dahi olsa, tılsımını çözmeden sonuca ulaşman, tamamen Allah’ın takdiri ve sana olan sevgisi ile açıklanabilir. Hala inanmayanlar olsa da, roma Ermeni Rum pres hepsi tılsımı kullanmıştır. Kaç defa kayıp gitti elimden. Sonra bazı şeyler dank etti vesselam ;)
Bu tilsim olayi oldum olasi bana inandirici gelmiyor. Bilimsel olarak bir aciklamasi var mi? Dinimizde açiklaniyor mu bu olay bilen arkadaslardan ogrenmek isterim