Kesin sonuca goturen işaretler

Tenkit

Bilgili Üye
Hayır ustalar yanılıyorsunuz... Arı mekanını kolay kolay terk etmez..akrabadan biliyorum adan kilo kilo elleriyle bal koparıp satıyor. Her sene bedava... Balın çoğunda araya gidiyor... Belki de bu bahsettiğim mekan ballı kaya olmasın?
Gununuzde arı terketmesede insanlar bali gorunce oranin anasini beller, ari frlan kalmaz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bu tilsim olayi oldum olasi bana inandirici gelmiyor. Bilimsel olarak bir aciklamasi var mi? Dinimizde açiklaniyor mu bu olay bilen arkadaslardan ogrenmek isterim
Ben de senin gibi düşünürdüm :)
kur’andan delil istemişsin; hz. Süleyman’ın kıssasına bak. Tahtı göz açıp kapayıncaya kadar getiririz cümlesi, bir nesneyi ışık hızından daha hızlı nakil ettiklerinin kanıtıdır.
Dipnot: bir müslümanın en büyük definesi kur’an dır. Malesef farkında değiliz.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
dadas_25 ustam resimdeki traktör senin mi? Çok beğendim ve çok severim. Şöyle dağ ve tepelik bir yere yerleşsem ben de alırım inşaEllah bir tane. Dağ bayır gezmek için birebirdir. Allah kaza bela vermesin inşaEllah.

deli firat

DOĞACI
Kesin sonuca götürecek işaret var ama önceliklen Allah nasip ederse ve tecrube ve birikim varsa işareti dogru okuyabilirsen neden olmasın ama ilki allah nasip ederse selametlen

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dadas_25 ustam resimdeki traktör senin mi? Çok beğendim ve çok severim. Şöyle dağ ve tepelik bir yere yerleşsem ben de alırım inşaEllah bir tane. Dağ bayır gezmek için birebirdir. Allah kaza bela vermesin inşaEllah.
Malesef benim değil ustam ama yinede Rabbim sahibine kaza bela vermesin. Bende severim hatta özellikle mantar çaşır toplamaya giderken çok iyi olur.

Tenkit

Bilgili Üye