Kıbrıs tan yardım istiyorum. Her yerde tarih yatıyor.

yorfa25

Yeni Üye
Turko ustama katılıyorum ada da mesele bulmak değil bulduğunuzu çıkarabilmek 4-5 sene kaldım ada da bulan tanıdıklarda oldu kimseye veremediler dışarıda çıkaramadılar sonunda nezareti buldular.

ASKER.

Aktif Üye
Girne ve güzel yurt arasında akdeniz köyü var o köye giderken sağdaki askeriyenin atış alanın arkasındaki tarlada çok eski yıkıntılardan kalma olmalı mermer taşlar var üzeri işlemeli büyük taşlar da var
Askerliği orada yapmıştım o dönemde istikam tabur komutanı yakalandı demişlerdi bu işlerle uğraşırken

Son düzenleme:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
ibrisdefine....
Sevgili kardeşim Bence ilk resimdeki kanal ve küçük nişler bu kayanın altındaki mezarları veriyor. Giriş kayanın ön alt kısmındandır.

ido55

Yeni Üye
2,26 ve 2,42 yer biri lahit mezar üstüne basıyorsun. digeri ise kasa acılmamıs .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kibrisdefine kardeş çan işi nebiliyonmuu Kıbrıs Rum kesiminden üçbeş çakal kendi sınırları içindeki eski antik tarihi kiliselerin adreslerini özelliklerini ve altın karışımı ile yapılan çanların olduğu yerleri ve çanları bizim vatandaşlara soydurtup çaldırıp suyasabuna dokunmadan parayı kırmaları işidir.. Hem kendi soyuna ihanet ediyor hem bizim işsiz fukara Türk vatandaşlarını mağdur ediyor.. Kıbrıs'taki Çan davası bu iştee

Kibrisdefine

Yeni Üye
Kibrisdefine kardeş çan işi nebiliyonmuu Kıbrıs Rum kesiminden üçbeş çakal kendi sınırları içindeki eski antik tarihi kiliselerin adreslerini özelliklerini ve altın karışımı ile yapılan çanların olduğu yerleri ve çanları bizim vatandaşlara soydurtup çaldırıp suyasabuna dokunmadan parayı kırmaları işidir.. Hem kendi soyuna ihanet ediyor hem bizim işsiz fukara Türk vatandaşlarını mağdur ediyor.. Kıbrıs'taki Çan davası bu iştee
Üzülüyorum duyduk sonra :(

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kıbrıs denince aklıma hep korsan paraları gelir.
Korsan işi yurtdışında revaçtadır, bizdeki eşkiya işi gibidir.

Keşke çubukla metal tespiti yapabilseniz.
Tüm adayı dolaşırdınız, sorun da olmazdı.
Her tarafta SU arardınız.:230:
Ben inanıyorum, çok korsan işi vardır kıbrısımızın topraklarında...

Kibrisdefine

Yeni Üye
Kıbrıs denince aklıma hep korsan paraları gelir.
Korsan işi yurtdışında revaçtadır, bizdeki eşkiya işi gibidir.

Keşke çubukla metal tespiti yapabilseniz.
Tüm adayı dolaşırdınız, sorun da olmazdı.
Her tarafta SU arardınız.:230:
Ben inanıyorum, çok korsan işi vardır kıbrısımızın topraklarında...
Teşekkürler çok. Korsan işaretleri ile ilgili bilgileeiniz varmı ? Paylasirsaniz sevinirim