Kırık tavuk

Nil

Engellendi
gönderdim kadın başıma dağ tepe tırmandım bizzat kendim çektim , konudaki yerin ta kendisi hatta civcivlerin üstündeki o yuvarlak oyuk açılmamış hali

deli firat

DOĞACI
gönderdim kadın başıma dağ tepe tırmandım bizzat kendim çektim , konudaki yerin ta kendisi hatta civcivlerin üstündeki o yuvarlak oyuk açılmamış hali
Ablam ters bakan civcivi görmem lazım zaten son civcivin ayak altından hedyesi alınmış neden işareti kırar bunlar bir türlü aklım almaz

Nil

Engellendi
ters bakan tavuğun sırtında idi

Nil

Engellendi
dediğim gibi her yerde gezdi bu fotoğraf

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
işaretin önünde binek taşı var hemen 50 cm önünde

deli firat

DOĞACI
Tamam hatırladım bu 5tl göstergeli yer ablam atı alan isvicreyi geçti

Nil

Engellendi
100.000 tl liside var :) gazetelisi :) tarihlisi :) var da var yani, bizi buraya götüren şahışlar başka isaretler de gösterdiler hatta çektik onlarıda ama çözüme gidemedik silindi gitti fotoğraflar, iki katlı bir bina şeklinde kaya vardı bir yüzünde yuvada yatan güvercin, diğer yüzünde geriye bakan köpek, diğer bir yüzünde ise bir gelin iki aslan gelinin duağını parçalar şekilde hepsi kabartma yapılmışlardı. gene aynı şahıslar birde geyik ve domuz göstermişlerdi kabatma idi onlarda, videoları fotoğrafları hepsi vardı , yok para koyup çekin yok gazete koyup çekin dendi , ama gerçek bilgi hiçbir zaman gelmedi nette araştıralım derken paylaşımlar olunca nekadar dolandırıcı varsa hepsinin eline geçti :) neyse durum bu ben işaretten anlamam ( mezar işaretleri hariç )

poseidon2023

Uzman
karışmıyayım diyom olmuyo duramıyorum

biri çıkıyor dedigi kelimeye bak
( kendini defineci zanneden zavallı mahlukatta )
( sen o tavuğun içindeki altını varmı yokmu test edemiyorsan defineciyim diye gezme kardeşim )

hiştttt işaretin sahte olup olmadıgını SEN anlamıyorsan sana ne demeli acep

söyleseydin bana tavugu üstünde yavrusu olsu diye
hazır
Ekli dosyayı görüntüle 190921

yok sade tavuk olsun üstünde uavrusu olması oda olur

Ekli dosyayı görüntüle 190922

neyin ne oldugunu bilmezle kendini fasulye gibi nimetten görürler millete kelime yaparlar ne diyek öyle mutlu oluyor demek

Bahhalebah

Aktif Üye
dediğim gibi her yerde gezdi bu fotoğraf
Nil bu yüklediğiniz resimle orasının uzaktan yakından alakası yok tavuk tam kırılmamış resminide gösterdiler bana üzerinde civciv falan yok sizin dediğiniz gibi karşısında binek taşı falanda yok sanırım siz başka bir yeri gördünüz yada bilinsin istemiyorsunuz her neyse zaten buraya kim giderse gitsin cihazla çubukla birşey çözemez burası bilgiyle birlikle çözüme gidilebilir ancak neyse saygılar

amuzak

Member
Mevla görelim neyler neylerse güzel eğler.Herkez ayrı bir telden calıyor.Herkezte böyle bi profesörlük modları.Ben bilirim sadece modları.O kadar konu var okuyorum hiç bir konunun sonucu yok.Bilen bilgiyi vermis ne islem yapan var ne laf dinleyen ne sonucu paylaşan.Bi islem yapında görelim neydir nedeğildir.Allah yardımcımız olsun hayırlısını versin.

Son düzenleme:

Bahhalebah

Aktif Üye
karışmıyayım diyom olmuyo duramıyorum

biri çıkıyor dedigi kelimeye bak
( kendini defineci zanneden zavallı mahlukatta )
( sen o tavuğun içindeki altını varmı yokmu test edemiyorsan defineciyim diye gezme kardeşim )

hiştttt işaretin sahte olup olmadıgını SEN anlamıyorsan sana ne demeli acep

söyleseydin bana tavugu üstünde yavrusu olsu diye
hazır
Ekli dosyayı görüntüle 190921

yok sade tavuk olsun üstünde uavrusu olması oda olur

Ekli dosyayı görüntüle 190922

neyin ne oldugunu bilmezle kendini fasulye gibi nimetten görürler millete kelime yaparlar ne diyek öyle mutlu oluyor demek
poseidon2023 ben bilgiçlik taslamıyorum sadece bütün sitelerde yazan lafı yazdım işte tavuğu kır içinde yumurta var diye bunu duyan ne yapıyor içinde varmı yokmu bilip bilmeden işareti kırıyor sizce bu doğruysa tabiki sizin anlayışinıza birşey diyemem işaret sahteymiş onu ben bilemem o kadar uzman olsaydım bilgi almak için buradaki arkadaşlarla ve siz uzmanlarla paylaşmazdım doğrudur belki sahte dir gerçeğinin üstünde civciv olması gerekiyordur bende insanlardan yardım almak için olmayan bir civcive var diyemem birilerini test etmek yada küçümsemek yerine bu işaret sahte gerçeği şöyle olması gerekiyor derseniz benim haricimde burayla ilgilenen veya başka bir yerlerle ilgilenecek arkadaşlarda doğru yolda bilgilenmiş teşekkür ederim yorumunuz için saygılar