kobra yılan kafası

Kamhi Leonard

PiSaGoR

1 haftadır konulara yazdığın cevaplara ve foruma girerken açtığın tek konu ve diğerinde paylaşsammı diye muallakta kalıp konu içeriğini silmiş olduğun boş konuya bakıyorum seninde uzaktan yakından arkeolog olma durumun söz konusu bile olamaz.İnanıyoruz sanma sadece izliyoruz bilgin olsun.​
Hiç eğlenceli deyilsin haberin olsun ?
Hemen sobeliyorsun az dur bekle daaa...?

arkelog1453

Member
@vakko Ya bırak alla aşkına kardeşim kayada her gördüğünüz deliğe çizgiye oto böceğe define mezar gözünden bakıyorsunuz.. bende sanmıştım gercekten işaretleri ayırt edebilecek kişilerdir..yanılmışım
Siz bu şeyleri sürekli bir şeylere benzeterek yürürsek ülkede kazılmadık yer kalmaz...
Bu yorumlarıda yazanlar ya bir kere kazı yapmış ya iki kere...
Yılanmış değil kardeşim eğer bu işarete gerçekten işaretlerden anlayan adam yılan desin . ben mesleğimi bırakırım...
Aslında İşaretlerden iyi anlayan biri var Uğur bey televzyonada bi kaç kez çıktı at bakalım bu resmi ona.
onun fikri ne olacak..
Eminimki onun fikride bnle aynı olacaktır..

Ngdl51

Editör
@vakko Ya bırak alla aşkına kardeşim kayada her gördüğünüz deliğe çizgiye oto böceğe define mezar gözünden bakıyorsunuz.. bende sanmıştım gercekten işaretleri ayırt edebilecek kişilerdir..yanılmışım
Siz bu şeyleri sürekli bir şeylere benzeterek yürürsek ülkede kazılmadık yer kalmaz...
Yılanmış değil kardeşim eğer bu işarete gerçekten işaretlerden anlayan adam yılan desin . ben mesleğimi bırakırım...
Aslında İşaretlerden iyi anlayan biri var Uğur bey televzyonada bi kaç kez çıktı at bakalım bu resmi ona.
onun fikri ne olacak..
Kulaç olan ugur beymi bu dediginiz bey

Metalicvoice

Operatör
Defineyle uzaktan yakından alakası yok...
onun fikri ne olacak..
Bari uzaktan alakali olabilir deseydin...
isaret niyetiyle yuklenen resimlere en cok dogaldir yorumu bu sitede yapilir.

kizmaca darilmaca yok.
Bizi cahil yerine koyma.
arkeolog degil misin?
arkeologsun ama siteye giris amacin mi farkli?
kaplumbaga az dedin caktin.
bu bir isaret degil alakasi yok dedin caktin.
ugur bey dedin caktin.
aklimizda deli sorular. :unsure:

Bize proje olmadigini kanitla...

arkelog1453

Member
@Ngdl51 evet kulaç .
ben bu işarete sahte diyorum mezarla defineyle alakasıyok diyorum yılan değil bu...

arkelog1453

Member
@Ngdl51 Burdakiler dediğin kaç kez kazı yapmış kardeşim kaç şey çıkarmışlar .
bu sayfada gerçek işareti ayrıt edecek ya bir ya iki kişi var kardeşim ben bunu öğrenmiş oldum ..
bu ülke yıllardır soyuluyor doğal kabartmayı işarete çevirende var bu ülkede para karşılı işaret parçalayanda var.
öyle sağdan soldan bakıpta kayaç parçasının sahtemi değilmi olmadığını anlayamassın.
kaya yapısına bakınca birli 4 madddeyi kayaçta ayrışt edebilmen gerekir ..

Bitki köklerini
yağmur ve sel suları
rüzgar
insanların ve hayvanları etkisi

öyle her gördüğümüz şeye işaretr dersek ülke döner patates tarlasına

şahin88

Aktif Üye
Arkadaş, arkeolog değil bu kesin.Ötesini bilmem de arkeolog olan birisi mesleğini bile yazamıyorsa işin içinde iş vardır.

Ngdl51

Editör
@Ngdl51 Burdakiler dediğin kaç kez kazı yapmış kardeşim kaç şey çıkarmışlar .
bu sayfada gerçek işareti ayrıt edecek ya bir ya iki kişi var kardeşim ben bunu öğrenmiş oldum ..
bu ülke yıllardır soyuluyor doğal kabartmayı işarete çevirende var bu ülkede para karşılı işaret parçalayanda var.
öyle sağdan soldan bakıpta kayaç parçasının sahtemi değilmi olmadığını anlayamassın.
kaya yapısına bakınca birli 4 madddeyi kayaçta ayrışt edebilmen gerekir ..

Bitki köklerini
yağmur ve sel suları
rüzgar
insanların ve hayvanları etkisi

öyle her gördüğümüz şeye işaretr dersek ülke döner patates tarlasına
Herkesin bildigide bulduguda kendine herkes her buldugunu burda sergilemek gostermek zorunda degil forumdaki uyeleri bisey bilmiyor hic kimse diye yargilama burdaki uyeler bilgisi ve tecrubesi dahilinde bir birine yardimci olmaya calisiyor

AVCILAR

Aktif Üye
Arkadaş, arkeolog değil bu kesin.Ötesini bilmem de arkeolog olan birisi mesleğini bile yazamıyorsa işin içinde iş vardır.
şindi dikkat ettim dayı ???? hakket yanlış yazmış la?? o değil de ben ilk şaşırmış tım muhakkak köylü çocuğunun bile bir ruh halini vs vs gibi özelliklerini anlatan bir niki olur nu nasıl sadece arkeolog1453 yapmış .

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
onun fikri ne olacak..
senin ve tüm ekibinin üstünden girer altından çıkarım tek başıma,boş mesajlar yazıp konuları farklı yerlere kaydırma:)Öncelikle kime neyi yazdığına dikkat et ota böceğe kim define var yazıyor burada.Sen git uğur abinle takıl kardeşim.Burada isim verme isim verirsen ağzına ismini aldığın kişinin icraatlarini birşey bilmediğini ispatlı belgeli buraya dökerim altından kalkamazsın.Sonra sana sorarım arkeolog niki altında abine müşterimi kazandırıcaksın buradan ?​