Konumuz su

Cılgınavci

Yeni Üye
Selam dostlar bu cember icin su istiyor hoca bizden 10 bidon oda hemen hemen 10 bin tl yapıyo sizce güvenmelimiyiz yani hocanin gecmis yasantisi ve simdiki yasantisina bakarsak hoca bu define isinden kendini toparlamıs ama yinede bi sormak istedim

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hoca define işinden değilde definecilerden aldıklarıyla yükünü tutmuştur. Bu ne suyu da 10 bin tl ediyor anlamadım. yeriniz kesin mi? tılsımlı olduğunu nasıl anladınız? işleme başlamadan pek anlaşılmaz.

Cılgınavci

Yeni Üye
Biz daha once bu yere gittik baska bi hoca vardi ama yanimizda degildi telefonla baglanti yapip cember aldik bekleyin ısık yanıcak mum gibi dedi toprakta bekledik yandı ısık ama 1 yerde degil mum ısıgı gibi 5 yerde ısık yandı biz hangi yerde diye sorduk vurduk kazmayi kazdik kazdik 2 3 gün iskelet cıktö ama bulamadik malı sonra bu hocayla gittik oraya bu hocada elinde bi bos defter bi yazili defter neyse baktı etti dedi burda bir sandık altın var isin garip tarafı onceki hocada bana resmini bile atti ayni bu sandıktan var diye yani garanti dedik ama hocada calisma yapabilmemiz icin turkoyede iki yerde satilan su varmis 8 litre bidonlarda 280 dolar bir sisesi 10 bidon cember alanina dokmemiz lazim dedi o yuzden sordum varmi aslı asdarı diye hoca isterseniz gidin suyu siz alim diyo para cebime girmicek diyo

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnanma kardeşim bunlar tezgahı kurmuşlar biri hoca oluyor biri suyu satıyor aynı ekip bunlar. Evet cinlerle irtibatları olabilir size ilginç şeyler ösyleyip inandırırlar ama. Birincisi cinler gömü yeri söylemez yalan söyler. dağ taş kazdırırlar sana iğne bile bulmazsın. ikincisi o hoca dediğin adamlar o cinlerin elinde maskara olmuştur. sizide soymak işin böyle bir tezgah kurmuşlar. başka yerlere bakın işaret hikaye harita gibi şeylerden yola çıkarak araştırmalar yapın. kimseye para kaptırmayın. Allaha emanet.

Cılgınavci

Yeni Üye
Usta belki dogru diyosun ama benim profilimde daha onceden resimli bi mekan vardi cok ugrastik en son bu hocayı getirdik bu hoca kendi cinleriyle ayni sekil mekana bakti 3 yerde mezar oldugunu söyledi ve büyük olan mezarin cok onceden vurgun yedigini söyledi iki yerde bekcilerin 3.er avuc deri gibi bi beze sarili para oldugunu söyledi tabi altın olmadigini para ama degerlimi degersizmi bilemem dedi yani orayada kagitlara biseyler yazip yerlerin üzerinde yaktirdi koruma biraktı tabiri ricasi simdi kafamı kurcalıyan biz bu hocayi beklerken bu baska sehirde calismadaydi ordanda 3 yerden altin almislar toplam 780 bin tl bunu 6 ya bölüsmüsler bunuda nerden biliyorum hem kendisi söyledi hemde malları nakite cevirdigi adamla gorustuk o söyledi yani şasırıyorum isin gercegi daha onceden bizim tanidik bi kac insan bu hocayla calismaya gitmis almislarda ayni sekil su ile cember alip bi istanbul emin önünde birde mardin midyatta bulabiliyomussun bu suyu

poseidon2023

Uzman
haçıya hocaya fazla güvenme kendi işini kendin yap makinalar var onlardan destek al gözünle görürsün

Cılgınavci

Yeni Üye
Usta valla bilemiyorum ya kafam cok karisti neyse tesekkur ettim tavsiyeleriniz icin

hakan222

Member
Kardeş o işi gerçekten bilen bı kisiyse gömü varsa bı yerde oturur onlarla anlaşma yapar olması gereken böyledir o hocanın öyle bı cini filen varsa onlarla konuşup gomuyu alıp alamicani şartları sorabiliyo zaten gerçekten iyi işini bilen birisiyse bende bu işleri yapıyorum böyle bı su duymadım dediğim gibidir biz oturup anlaşma yapioruz iki taraflı başka türlü inanma bu hocalara diyer türlü size zarar gelir .. tabi tercih senin selametle

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bu hocalarin suyu çikmiş benden soylemesi ;)

antidepresan

Aktif Üye
Bu sarlatanlar bu işi biliyorlarsa Türkiye'nin değil dünyanın en zenginleri listesinde olmaları lazım kardeşim yanlarında üç beş cin var yok burda yok 2 metre altta yok görevlilere soylicem malı yukarı cektirecem YALAN YALAN YALAN bunlar dünya karşılığında ahireti vermişler kişiler Allah c.c hidayet versin

Feda

Bilgili Üye
80 litre suya 10 bin vermekmi,10 bine makinanin cubugun alasini almakmi?seçim senin...rasgelsin...

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Nasıl bir su olduğunu söylememiş değil mi? Şimdi sen suyunsatan adama gidip ne diyeceksin, nasıl isteyeceksin suyu?

"Beni falan yerde yaşayan filan hoca gönderdi, su varmış sende." dediğin anda adam anlar hangi su olduğunu değil mi?

Bu duyun adı sanı yok muymuş ustam? Muhakkak olmalı. Bence de ustarı dinle ve bu su şebekesinden uzak dur.

Sevgiler.