Konya Doganhısar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Saygılar Mal bulanındır ustam .Farkındayım abi bilinçlendirmek için .Sende olmasın hani çok üzümlü kek durumuna düşeceğiz.Tespit öneri ve analizlerin 10 numara yerinde.Ben sadece şunu demek istedim.Şu yakalattıkları cihaz ve demir çubuklar varya kim bilir nerden emanet aldılar.Hangi sanayii ci dost tanışlardan mihnet rica bedeva almak için gayret sarfettiler parasızlıktan.Garibanlar ya.
Hani bir laf vardir emenetin kici curuk olur...hadi bunlar yerine konur..ya kepce dozer jcb makina yakalatan naapsin. Sedegor ustaya danisalim nekadar zamanda geri al8nir

Memolii

Aktif Üye
Sedagor usta hani cumrayi tarif edecektin umutlanmistim birseyler kesfedecem nasibimi arayacam diye ümit etmiştim hayırlısı olsun ne diyelim

Toy48

Member
Surların içinde Yusuf demessen ))) Beçin 100 numara 10 halt etmiş ))).
Doğru diyon usta ama her yeri koruma altında ışıklandırma bile yaptılar çevresine bekçiler desen başa bela ama gözden kaçırdığı miz bi alan varsa değerlendiririz iyi kötü

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Sedegor ustam tokat erba bölgesinden yer var mı bildiğin?

Abiler nasıl iş bu ben Samsun'da cayır cayır yer arıyorum gece gündüz çalışmak için , herkez de birbirine yer veriyor anlamadım ki bu işten bişe , inşallah vurdugunuz gol olur ,,,, saygılar,,,,