Köpek kafası işareti mi anlamı?

serkancan

Aktif Üye
merhaba arkadaşım bende bir yorumda bahsetmek istiyorum ilk olarak köpek dediğimiz kayanın bir tarafı kaplumba diğer tarafı ise aslanı andırıyor benim görüş açım diğer bir konu ise sanki kayanın içerisine bir giriş varmış gibi duruyor yalnışmı bakıyorum acaba çünkü o kaya oraya sonradan konmuş görüntüsü veriyor bana Ekli dosyayı görüntüle 189867Ekli dosyayı görüntüle 189868

sinanturk

Aktif Üye
serkancan merhaba arkadaşım öncelik ile yorumun için teşekkür ederim.kapı olarak hiç düşünmemiştim girişler kayaların dışarısından da olabiliyor mu ? yoksa tünel tarzı girişler mi olur acaba? ama kontrol ederim. fotoğraf üzerinde aslan ve kaplumbağayı çizme imkanın olur mu göremedim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@serkancan merhaba arkadaşım öncelik ile yorumun için teşekkür ederim.kapı olarak hiç düşünmemiştim girişler kayaların dışarısından da olabiliyor mu ? yoksa tünel tarzı girişler mi olur acaba? ama kontrol ederim. fotoğraf üzerinde aslan ve kaplumbağayı çizme imkanın olur mu göremedim
işaretlediğin en üstteki ayaksız kaplumbağa. Buna göre değerlendirmeni yapıp araştırmanı yapmalısın. Çubuk veya alan tarama ile gezin bakalım tünel yada odayı nerede bulacaksın. Sonrasında devam ederiz.

sinanturk

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 189874
dadas_25 abi cizdiğim şekilde kaplumbağaya benzettiyorum galiba bahsettiğiniz budur .bakış acımızin sol tarafında önceden ekledim çizdiğim fotoğrafta boşluk aldım ama tünel yada oda şeklinde bakmak aklıma gelmemişti ustalarimizin sizlerin yorumundan sonra ilk gittiğimde direk bu şekilde bakmak olacak

serkancan

Aktif Üye
sinanturk evet tabiki benimde görüşüm kaplumbağa ama fakat görüş olarak aslanıda söylemek istedim tabiki ustalarım daha iyi bilir

sinanturk

Aktif Üye
nik üstadım kaplumbağa ile ilgili yazınızı okudum. Sizde bi göz atabilirmisiniz

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 189922 sinanturk kardeşim diğer ustalarımızın yapmış oldukları yorumlara ilaveten benim dikkatimi çeken yeri yazayım dedim ... ustalarımızı tebrik ediyorum .
kırmızıyla işaretlediğim alanda .. yazıt kitabe işaret gibi 1 şeyler olmalı diye düşünüyorum ...o kısmı görecek şekilde ve ıslatıp kurumaya yakın çekim yaparak işaret varssa belli olsun ... ve bu kayada göremediğimiz atladığımız 1 şeyler var gibi geliyor bana .. birazdaha geniş çalış bu kısımda ...mavi ile işaretlediğim kısmı 1 yoklarsın ...