Köpek kafası işareti mi anlamı?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 189923
bu işaretlediğim yerde de ilk gözüme kırmızı yuvarlak içine aldığım yer takıldı ... burayı gösteren işaret varmı diye baktığımda yeşil yuvarlak içine aldığım işaret uygun gibi geldi bana .. 1 yoklarsın ....yine mavi ile işaretlediğim alandada göremediğimiz 1 şeyler var gibi geliyor bana ... sarı ok istikametinde orayı gösterir fotoçalışması yapar yüklersen iyi olur ...rast gelsin kaardeşime ..

sinanturk

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 189874
@dadas_25 abi cizdiğim şekilde kaplumbağaya benzettiyorum galiba bahsettiğiniz budur .bakış acımızin sol tarafında önceden ekledim çizdiğim fotoğrafta boşluk aldım ama tünel yada oda şeklinde bakmak aklıma gelmemişti ustalarimizin sizlerin yorumundan sonra ilk gittiğimde direk bu şekilde bakmak olacak
dadas_25 abi kırmızı çizgimin altında ki parça oraya sonradan yapıştırılmış gibi
uçmuş ustam sizin ilk fotoğrafrakı kırmızı çizgiye aldığınız bölüm ile aynı bahsettiğim parça
arkası kasa olabilir mi diye sağ alttan ve sol üstten yokladık değişik bir yapısı var fotoğrafları ekleyeceğim. tam koparmadığımız için birşey göremedik ama sağ alt kısımdan fener ile baktiğimizda birşey yok
Ekli dosyayı görüntüle 189957
Ekli dosyayı görüntüle 189958

sinanturk

Aktif Üye
uçmuş üstadım ilk fırsatta bölgeye gideceğim işaretlediğiniz yerleri kontrol edip detaylı fotoğraf çekeceğim hep birlikte inceleriz inş. bütün forum arkadaşlarıma ustalarıma çok teşekkür ederim

sinanturk

Aktif Üye
dadas_25 üstadım kamlumbağanın önünde ki boş alanda yeşillikte boşluk tespiti yaptım daha önce ki sayfalarda kırmızı ile işaretlediğim yer fakat oda tünel şekli nasıl çıkartıldığını bilmediğim için bakamamıştım arkadaşlarımız aydınlattı gittiğimde şekil olarak bakacağım

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 üstadım kamlumbağanın önünde ki boş alanda yeşillikte boşluk tespiti yaptım daha önce ki sayfalarda kırmızı ile işaretlediğim yer fakat oda tünel şekli nasıl çıkartıldığını bilmediğim için bakamamıştım arkadaşlarımız aydınlattı gittiğimde şekil olarak bakacağım
Bu kayalık alanda çıkaracağın boşluklar şekilsiz çıkabilir. Bunu dikkatli belirle ve çıkan şekli resim üzerine çizerek burada paylaş ne olabilir diye ustalarla inceleyelim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör

sinanturk

Aktif Üye
Bu kayalık alanda çıkaracağın boşluklar şekilsiz çıkabilir. Bunu dikkatli belirle ve çıkan şekli resim üzerine çizerek burada paylaş ne olabilir diye ustalarla inceleyelim.
anlaşıldı abicim dikkatli bir şekilde taş koyarak ölçüleri ile birlikte burada resimler ile belirtirim