Koyun güderken bizim bağın oralardan

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 239859

Ekli dosyayı görüntüle 239860

Ekli dosyayı görüntüle 239858

2. Resimdeki siyah çizgi ile çizdiğim yerde 5 cm kalınlığında yere yatay şekilde kayanın düz yüzeyinde 4-5cn şeklinde kanal var ustalar. Ve bu kanal kayanın içine doğru gidiyor çekelez sincap girmiş çünkü kozalak yemiş sanırım parçaları duruyordu. Resim Mısırlı’ biliyorum benim telefonun kameras bozuldu o yüzden uzaktan fotoğraflayayım dedim
bu kayalarla geniş bi çayın arası 50 metre
2 kayalık arasından eski dere sanırım fotoğraflardan da anlaşılıyor.

Sormak istediğim sizce nedir biraz kaplumbağa benziyor gibi ? Üst kısım

omerolmaz

Bilgili Üye
Öncelikle selamın aleyküm Storm ustam buranın yakın fotoğrafı lazım ve ustam yanlış anlamazsan güzel yerlerin vardı çektin mi dişlerini çekmediysen burayı sonraya bırak çek onları derim selemetle

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çizdiğim yerler

önemli Storm usta, çizdiğim her iki yer ve devam eden dere boyunda sağlı sollu taş dizili örülü yerler var mı? varsa uzak yakın resimle burda tekrar görelim, çizdiğim yerlerde tünel, boşluk, oda, değerli ne var ne yok araştır, bağ size aitse çok güzel bir alan bence kolay gelsin

Cann

Editör
Kaya mezarlara uygun yerler. .

Storm

Editör
Öncelikle selamın aleyküm @Storm ustam buranın yakın fotoğrafı lazım ve ustam yanlış anlamazsan güzel yerlerin vardı çektin mi dişlerini çekmediysen burayı sonraya bırak çek onları derim selemetle
Oralaeı eşeliyoruz ustam gidişat iyi bakalım. Burdan birşey çıkar gibi ondan şey ettim. Arazi bizim burada ayak yolunda değil ondan dedim burada kafa acayip rahat diğer yerlerde biraz ispiyoncu sıkıntısı olabilir ondan dedim

Storm

Editör
önemli @Storm usta, çizdiğim her iki yer ve devam eden dere boyunda sağlı sollu taş dizili örülü yerler var mı? varsa uzak yakın resimle burda tekrar görelim, çizdiğim yerlerde tünel, boşluk, oda, değerli ne var ne yok araştır, bağ size aitse çok güzel bir alan bence kolay gelsin
Bağ bize ait ustam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Storm kardeşim çizdiğim yerler ve dere nin vadi boyu sağlı sollu çubukla dolaş çok dolaş birşeyler bulursun inşallah, selamlar ustam

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Storm..

Sevgili kardeşim oradaki kaya mezarı ön çatısı gibi duruyor resimden net seçilmiyor lakin orada bir şeyler var çok simetrik

Storm

Editör
Storm..

Sevgili kardeşim oradaki kaya mezarı ön çatısı gibi duruyor resimden net seçilmiyor lakin orada bir şeyler var çok simetrik
mezar karşısındaki kaya da olabilir aga karşı kaya da dikey yüzeyde yatay bi kanal var.

Nasıl anlatsam bi delik düşün o delikten dışarıya doğru kanal verilmiş

o_____________
bu sekil delik ileriye doğru gidiyor sanırım kayanın iç kısma doğru sincapların Eseledigi kozalak parçaları vardı vardı

Storm

Editör
BulursamKader25 bayram aga sen ne diyon bu ise abi. Bayadır görüşemiyoruz. Mal bulanındır ustam. Benim vadiden Al bi kare daha. Bağ bizim bağ ev şahsımıza ait bi demlik çay gider mi buraya