Krom çubuk

R00T

Profesyonel
Co Admin
Peki prinç çubuk ölçüleri ve çap yani kalınlık ölçüleri nedir_?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@Trakyalı81 Ne yani ustam şimdi su için mi iyi bu prinçler yoksa boşlukta da iyiler mi.Şüphelendim su için kullanmak diyince.
Şahsen yalın çubuk ile boşluk bakacak olsam, pirinci değil 1 cm çaptaki alüminyum ile şansımı denerdim ustam.

İLBEY

Yeni Üye
Değerli ustam ben kendi elime göre 10 santimden büktüm kullanıyorum ve çok memnunum her türlü testimi geçti rulmanlı pirinç çubuklarım da var e boş kullanıyorum fakat ben tellerden memnunum
ALEMİNYUM MU KULLANIYORSUNUZ ÜSTADIM,
"Değerli ustam ben kendi elime göre 10 santimden büktüm kullanıyorum ve çok memnunum her türlü testimi geçti " DEDİĞİNİZ ÇUBUK NEDİR

Bahhalebah

Aktif Üye
ALEMİNYUM MU KULLANIYORSUNUZ ÜSTADIM,
"Değerli ustam ben kendi elime göre 10 santimden büktüm kullanıyorum ve çok memnunum her türlü testimi geçti " DEDİĞİNİZ ÇUBUK NEDİR
Sevgili kardeşim bahsettiğim çubuk bildiğimiz sarı kaynak telidir her insana her ustaya göre çubuk hünerleri değişir fakat bana göre en kıralı budur her şeyi bununla ölçerim değerli ve boşluk tespitleri boşlukta sadece alimiyumla son kontrolü yaparım çünki alimiyum bende sadece boşlukta hareket eder hiçbir metale minerale kımıldamaz ilk zamanlar her çeşit çubuk yaptım ve aldım fakat tek kullandığım kundaksız rulmansız sadece tel çıplak el ile kullanmanı tavsiye ederim sarı kaynak telidir bu işe koşturan herkesin bir favori çubuğu vardır benimki bol şanslar ve başarılar dilerim