kudüs

odin

Editör
dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar sorun yok benim acimdan :3:

meratan

Aktif Üye
Şu katil banka songuncusu gaspçı deniz gezmiştenmi bahsediyorsun

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Odin senden ricağam konuyu siyasallaştırmadan güzelce işleyelim duygularımızı
Yazalım Kudüs sen ben davası değil müslümanların davası kurbanım

odin

Editör
Nasilki Hz muhammedin s.a.v. mezarini degistirmek isteyen zamanin suud kralina tek tasina dokunursaniz ordumla oraya gelirim diyebiliyorsak, simdide ordumla kuduse gelirim diyebilmeliyiz. Yok kinamaymis yok notaymis hikaye seylerle milletin gazi alinacaksa burada bir sorun var demektir.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Ey Miraç’ım, ilk kıblemGöğe açılan kutsal kapım
Kudüs’üm
Mümkün mu senden ayrı yaşamak
Senden ayrı kalırsa
Durmaz mı ?
Sana sırılsıklam aşık olan bu yürek

Bilirim boynu bükük yalnızsın
Hiç eksilmedi göz yaşın
Suç bizim
Teslim ettik seni
Kurda kuşa
Ciğeri beş para etmeyen çakallara
Şimdi ağla ,ağla
Karalara bürün
Bizim için

Hani ceddim Selahaddin
Gülmedi
Ezilirken küfrün ayağı altında toprağın
Şimdi nerede o aziz ruh
Kaybettik çoktan

Saplandı bağrına zehirli bir hançer
Hiç hisseder mi acını ruhsuzlar
Tersine akar mı sular
Bilmem
Bakalım kader

Bize ne yazar

saftilki

Moderatör
Moderatör
Nasilki Hz muhammedin s.a.v. mezarini degistirmek isteyen zamanin suud kralina tek tasina dokunursaniz ordumla oraya gelirim diyebiliyorsak, simdide ordumla kuduse gelirim diyebilmeliyiz. Yok kinamaymis yok notaymis hikaye seylerle milletin gazi alinacaksa burada bir sorun var demektir.
bu husuta bende hemfikirim, dün yazdım yazdım sildim :) konu sahibi tüm platform'larda olması gerekeni, duyarlılığı hissettirme adına konuyu açmış,
açmış ama son derece de tehlikeli bir konu bu forum için, öyle yada böyle bunun ucu siyasete uzanır, baya uzun yazdım sildim çünkü %100 yanlış anlaşılacaktım,

odin'in dediği gibi kınamalar sosyal platformalarda eleştirmek topa tutmak boykot vs bunlar artık bayatladı,
artık adım atıp ayak bastığıız yerde deprem yaratmalıyız,

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu husuta bende hemfikirim, dün yazdım yazdım sildim :) konu sahibi tüm platform'larda olması gerekeni, duyarlılığı hissettirme adına konuyu açmış,
açmış ama son derece de tehlikeli bir konu bu forum için, öyle yada böyle bunun ucu siyasete uzanır, baya uzun yazdım sildim çünkü %100 yanlış anlaşılacaktım,

odin'in dediği gibi kınamalar sosyal platformalarda eleştirmek topa tutmak boykot vs bunlar artık bayatladı,
artık adım atıp ayak bastığıız yerde deprem yaratmalıyız,
Tartışma çıkarmak kolay ,sukuneti sağlamak zordur.
Sukuneti sağlamak erkişi işidir bunu tartışarak sağlayamayız burada anlaşalım
Çünkü kalpler kırılır
Bu konuyu açmamdaki sebep filistinli kardeşlerimizin acısını bir nebzede olsa paylaşmak dua etmektir.
dualarınız olmasaydı siz neye yararsız diye buyurmuştur
Allah cc hü
Saftilki başımıza ne geldi ise bizlerin ayrımcılık yapmasından gelmiştir
Senin ve odin güzel insanlar olduğundan
Şüphem yok
Onun için kaynak suyunu bulandırmayalım
İnşallah sevgilerimle

.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tartışma çıkarmak kolay ,sukuneti sağlamak zordur.
Sukuneti sağlamak erkişi işidir bunu tartışarak sağlayamayız burada anlaşalım
Çünkü kalpler kırılır
Bu konuyu açmamdaki sebep filistinli kardeşlerimizin acısını bir nebzede olsa paylaşmak dua etmektir.
dualarınız olmasaydı siz neye yararsız diye buyurmuştur
Allah cc hü
Saftilki başımıza ne geldi ise bizlerin ayrımcılık yapmasından gelmiştir
Senin ve odin güzel insanlar olduğundan
Şüphem yok
Onun için kaynak suyunu bulandırmayalım
İnşallah sevgilerimle

.
Yuregine saglik hocam.

saftilki

Moderatör
Moderatör
eyvallah o senin güzelliğin de konuyu ben siyasallaştırmıyorum, artık sükünetle mi hallolur her ne şekilde olacaksa kudüs meselesi öyle yada böyle hallolacak, buda kime düşüyor malumunuz devlet büyüklerine,
öte yandan rica ederim ayrımcılık kavramını kullanmayalım çünkü gerçekler kulaklarını tıkasanda gerçektir arkanı dönüp görmezden gelsende gerçektir, gerçekliliğini yitirmez çünkü ALLAH biliyor dünyanın yarısından fazlası biliyor kendileride biliyor :)

maksadım pınar bulandırmak değil, dost acı düşman tatlı söylermiş
tek bildiğim düşüncem var oda kudüs'ün tapusu TÜRKİYE CUMHURİYET DEVLETİ elinde olması ilelebet öyle kalması gerektiğidir,
kudüs'e türk sancağı dikilirse emniyette olur, devlet büyüklerinden bu yönde adım atılmasını ümit ediyorum

saygılar,

odin

Editör
eyvallah o senin güzelliğin de konuyu ben siyasallaştırmıyorum, artık sükünetle mi hallolur her ne şekilde olacaksa kudüs meselesi öyle yada böyle hallolacak, buda kime düşüyor malumunuz devlet büyüklerine,
öte yandan rica ederim ayrımcılık kavramını kullanmayalım çünkü gerçekler kulaklarını tıkasanda gerçektir arkanı dönüp görmezden gelsende gerçektir, gerçekliliğini yitirmez çünkü ALLAH biliyor dünyanın yarısından fazlası biliyor kendileride biliyor :)

maksadım pınar bulandırmak değil, dost acı düşman tatlı söylermiş
tek bildiğim düşüncem var oda kudüs'ün tapusu TÜRKİYE CUMHURİYET DEVLETİ elinde olması ilelebet öyle kalması gerektiğidir,
kudüs'e türk sancağı dikilirse emniyette olur, devlet büyüklerinden bu yönde adım atılmasını ümit ediyorum

saygılar,
uzuntuyle o sancagi dun itibariyle kaybedisimizin 100.yili oldugunu soyleyim (9 aralik 1917). o sirada filistinde cephede olan MK Atatürk bile ingilizlerin propaganda faliyetleri sonucunda yerel halkin Türklere olan dusmanligini malesef caresiz izlemistir. Geri cekilmemizle birlikte kendini kral ilan eden faysal'in bizleri sirtimizdan vurmasini aciyla gorduk. Bugun bize kutsal olan bu yerde bulunan halk kendi yolunu cizmis fakat bizim acimizdan assagi tukursen sakal yukari tukursen biyik durumuna gelmistir.

ekran1976

Yeni Üye
askerimizin başına çuval geçirilirken seyirci kalanlar ,gazeteci soru sordugunda nota verecekmisiniz dediklerinde dalga geçenler .ne notası müzik notasımı verecez diyenler ...rıza piçi için 2 kere amerikaya nota verenler .ne kudüsü koruyabilir ..ne millidir ..nede yerlidir bilmem anlatabildimmi .....15 yıl boyunca Türk milleti dahi diyemiyenler ...biz TÜrklgü ayaklar altına aldık diyenler kendilerini bile koruyamazlar ..

meratan

Aktif Üye
Birincisi türklüğü değil milliyetçiliği ayaklar altına almak diyelim.
İkincisi fetö ve amerikanın kucağına oturamların milli olma şansı yoktur
Üçüncüsü çuval olayının hesabı fazlasıyla sorulmuştur hemde aynı şekilde misilleme yaparak
Dördüncüsü yalan söylemek delikanlıya yakışmaz
Beşincisi insanları rencide etme sonra üzerler seni