Kuyu ilgili ustalar yorum alabilirmiyim

Bafra55

Bilgili Üye
Kuyunun dibinde hac var sizce ne yapmak gerek ustalar

Esteban74

Editör
Ustam ben kuyunun içine girilmesi taraftarı değilim. Birde evin içinde havalanma ihtimali çok düşük , içerisinde yoğun bir gaz birikimi olmuştur diye düşünüyorum, tabiki ustalar daha doğrusunu bilir. Ama ben girmezdim.
Kuyunun çapı kaç cm ? Dışarıya bakmak gerek...
Birde mezarlık nerde çeşme nerde gibi detaylarında krokiye eklersen daha iyi olur
Kolay gelsin...

malibu_18

Bilgili Üye
şayet o kuyu boşsa kapatalım forumu :D

kardeşim ama 30 santimde ama 3 metrede oda girişi yada değerlinin saklandığı bir bölüm var . taş üzerinde işaret olabilir , farklı bir taş olabilir , zamanla suyun neminin etkisiyle horasanda çözülme olabilir vs... içinde belki 1 küp belki 1 kese ama mutlaka ve mutlaka malzeme vardır . kilise diyorsun ev içinde kuyu diyorsun . ayrıca arkadaşların söylediklerini görmezden gelme , netice almak istiyorsan sadece kuyunun değil etrafının evin yakınının yöresinin mutfaktaki ocağın resimlerini çek . ve en önemlisi önce emniyet , dünya malı için canınızı riske atmayın !

Bafra55

Bilgili Üye
Eyvallah ustalar değerli yorumlariniz için fotoğraf sıkıntı herturlu tehlikesi var abiler tşk ustalar dediklerinizi dikkate alarak araştırmaya devam tek bisi da sorcam ustalar dedimya giriş dar giremedik horasan kamera saldık yanlız dipteki hac işaretinin solunda bana yılan var gibi geldi banami öle geldi sizde göre bildiniz mi ustalar goz yanilmasimi

Kuyukaz

Yeni Üye
Bafra geçmiş olsun. En püsküllü belayla uğraşıyorsun. Metrelerce iki büklüm kazmaya, garip garip taşlar, topraklar bulmaya ve kendince anlam yüklemeye hazır ol.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bafra55 Sen Yılan Görüyorsun Bende Sağ alt Köşede Ceset görüyorum kahkaha

Bafra55

Bilgili Üye
Ustalar burda ikitane daha kuyu cıktı sizce ne yapmalı sizinde yorumlarınıza ihtiyacım var kuyularla.ugrasan arkadaşlar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Burayla hala uğraşıyor sanırım arkadaşımız . Suyu boşalt kuyunun bak bakalım geri ne kadar sürede dolucak başka kuyularda var yazmışsın kilise yazılmış ve hala aliyetde yazmışsın yanlış görmediysem detaylandır biraz . kilise ne tarafta kalıyor kuyuların derinliği ne kadar kuyular bir birine yakınmı kyunun içindeki taşlar sıvalımı örmemi bulduğun kuyuların hepsinde su varmı gibi .