kuyu krokisi

hayati534134

Member
kuyudan ileriye yürüyünce odalara ulaşıyoruz iki oda ortasında tunel gibi bosluk var ya hani ordan yukarıdan giriş mümkün olmaz değil mi bi ara boşluk bizi taslarin ordan sürüklüyor odaya bağlıyor ama emin olmadığımdan çizmedim yani şu şekilde kuyuyu geçtikten sonra işaretli taşlardan hemen sonra odaya bağlanıyor ve iki tane var iki oda dolu mu bilmiyorum ama en uçta üzerinde ceviz olan oda da alan tarama dediğim pilli çubuk sarida dönüyor gri metale hafif karisik metale da hemen hemen hıç yok gibi yine emin değilim ama zannedersem ilk odaya giriş arada boşluk yada mini korido ordan asıl odaya giris tuzak meselesi için kertenkele diye düşündüğüm zehir diyor bizim tünele ulaştıktan sonra büyük tertibat kurmamız gerekecek zannedersem ki taslarin ordan akrep vs böcekler geziniyor ve oldukça buyuk

man_correct

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 227151

tamam o odadan odaya geciş koridoru olabilir ama senin ilk odaya giriş koridorunu bulman lazim odalarin guneyi kuzeyi doğusu batisisnda boşluk bak iki odaninda hangisisnde korişdoru bulursan ordan başla calismaya böcek falan filana bakarsan yapma hic ozaman bu işi

hayati534134

Member
böceğe korkum olduğundan degil hocam yanlis anladın beni tılsım vs için sordum tedbir almak amaçlı yarın diğer tarafları kontrol edicem

Cenat

Aktif Üye
Slm tespitleri yapmışsın başlamak gerek artık değerli tespiti de yaptıysan daha beklemenin mantığı yok .
Kolay gelsin.

hayati534134

Member
Slm tespitleri yapmışsın başlamak gerek artık değerli tespiti de yaptıysan daha beklemenin mantığı yok .
Kolay gelsin.
değerli tespitini pilli cubukla yaptık sarı ve griye tepki verdi içeri girdikten sonra kısmet artık yaptık demekte yapmadık demekte dogru degil