L çubuk sistemleri ( alan taramalar ) neden altın bulmaz

kadirkadir

Engellendi
humhum kardeşim ben makinamda radyo frekansı kulanmam,çünkü çoğu ustalarımıza belki ters gelebilir ama radyo dalğaları frekans yayyımı sırasında
dalğa içersinden ( + ) ve ( - ) elektronlar atar .Bunlar elektron barındırma özelliği olan kayaçlara çarpınca burda kayaç içinde yani mineralin içinde elektron çarpışmaları olmaya başlar ve bu çarpışmalar bütün alan tarama sistemlerini cezbeder :3: yani çubuğun çalışma prensiplerinden biri olan
elektron çarpışmalarına yönlenme meydana gelir,mineral alırız pas alırız vs işde.
Ben makinamda tamamen doğal doğanın kendi manyetik gücünü kulanıyorum,YÜKLEDİĞİM FREKANS ise tamamen kendi sistemim yani doğal frekans
şöyle izah edersem zannedersem çok daha iyi anlarsınız makina hafızasına saf altın frekansını atıyorum eyer arazide de altın varsa veya diğer yükledğim madenler krmızı prot ucundan toprağa salınım yapmaya başlıyor,eyer arazidede aradığım madenden biri varsa o medenin dalğası prot ucuna çarpıyor yani makinanın içine girmeye çalışıyor benim yüklediğim frekansda prot ucundan çıkmaya çalışıyor iki denk güç tek bir noktada prot ucunda çarpışııyor çubuk elektron çarpışmalarına gider demişdim ve ilk etapda çubuk kırmızı prot ucuna kitleniyor burda makina bize arazide aranan maden var diyor:23: daha sonra bizim makinanın manyetik gücünün baskın gelmesi diğer doğal manyetiği itmesi veya aşması için hafızaya çok düşük bir güç veriyorum bunuda tek düğmeye basarak ledi yakarak sağlıyorum bu sefer bizim dalga baskın geliyor ilerlemeye aşlıyor taki objenin tam ortasına kadar ve elektron çarpışması bu sefer tam objenin ortasında atomlarında meydana geliyor ve çubuk direk objeye ( aslında elektron çarpışmalarına ) yönleniyor
olay bu kardeşim:3:aslında kısmi olarak arazilerde mineral veya paslı obje uyutma olayıınıda bir ara paylaşacağım çoğu arkadaşın işine yarayacaktır.
saygılar kardeşim.

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
kadir bey bulur bulur emin olun elde olan beyde olmaz

kadirkadir

Engellendi
kesinlikle bulur kardeşim ciddi geniş kapsamlı bir araştırma ki ben 10 yıldır uğraşıyorum halan ögrendikçe şaşırıyorum bitmiyor yani ama bulur orda hem fikiriz:3:

humhum

Member
Ben makinamda tamamen doğal doğanın kendi manyetik gücünü kulanıyorum,YÜKLEDİĞİM FREKANS ise tamamen kendi sistemim yani doğal frekans,
Makina hafızasına saf altın frekansını atıyorum eyer arazide de altın varsa veya diğer yükledğim madenler krmızı prot ucundan toprağa salınım yapmaya başlıyor,eyer arazidede aradığım madenden biri varsa o medenin dalğası prot ucuna çarpıyor yani makinanın içine girmeye çalışıyor benim yüklediğim frekansda prot ucundan çıkmaya çalışıyor iki denk güç tek bir noktada prot ucunda çarpışııyor çubuk elektron çarpışmalarına gider demişdim ve ilk etapda çubuk kırmızı prot ucuna kitleniyor burda makina bize arazide aranan maden var diyor:23: daha sonra bizim makinanın manyetik gücünün baskın gelmesi diğer doğal manyetiği itmesi veya aşması için hafızaya çok düşük bir güç veriyorum bunuda tek düğmeye basarak ledi yakarak sağlıyorum bu sefer bizim dalga baskın geliyor ilerlemeye aşlıyor taki objenin tam ortasına kadar ve elektron çarpışması bu sefer tam objenin ortasında atomlarında meydana geliyor ve çubuk direk objeye ( aslında elektron çarpışmalarına ) yönleniyor

''Doğanın kendi manyetic gücü'' derken Dünya Manyetik Frekansı olan 12Hz den mi yararlanıyorsun veya kullanıyorsun,
''makina hafızasına saf altın frekansını atıyorum'' derken bu işlemi nasıl yapıyorsun, hangi osc Frekansını gönderiyorsun toprağa, çünkü Altının öztitreşimi Thz (nm) mertebesindedir veya Makinaya aranacak Madene ait frekans ataması yaparken aranacak Maden (metal) üzerine Bobin kullanarak mı yapıyorsun bu işlemi, çünkü birkaç yöntemi var.
Toprağa Kırmızı ve Siyah Probun ikisinide saplıyormusun(frekans göndermek için) yoksa sadece Kırmızı Probu mu saplıyorsun.
''iki denk güç tek bir noktada prot ucunda çarpıştığında senin elindeki tek L çubukla mı bakıyorsun yoksa iki LL çubukla mı bakıyorsun (kullanıyorsun).

Aslında güzel bir yöntem gibi görünüyor ,ama çubuk ilk olarak Kırmızı Proba yöneldiğinde (çevrede aranan Metal var diye) bu sinyalin Altın mineralinden gelme olasılı olamaz mı, çünkü mineral de olsa sonuçta Altındır, bunu nasıl ayırıyorsun veya anlıyorsun.
Bir de en fazla nekadar uzaktan algılama yapabilitorsun senin sistem ile.

Saygılar.

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
Kardeşim merhabalar
doğanın manyetik gücü derken bilindiği gibi L çubuk sitemlerinin yani bütün döner baş alan taramaların çalışmasının asıl kaynağı dünyamızın eriyik çekirdeğinin sürekli dönmesi sonucu oluşan çekim gücüdür aslında çubuk madene yönelmez maden çubuğu çeker.
bunun haricinde gitiğiniz herhangi bir arazide örnek 50 metre ileriniizde bir altın gümüş bakır veya herhangi bir maden var diyelim bunun salınım yaptığı manyetik dalğalar gelip ayağımızın altındaki topraktan zaten geçiyor bir altın varsa arazide o zaten hemen dibimizde tabi bu saf frekens değil nedenine gelince 50 cm de bir altın var buna biz saf olarak 5000 frekans değeri verelim 50 cm ve 40 cm deki toprak tabaksı içerisinde bulunan minerallerin değerinde 1000 diyelim 40 dan 30 ada 1000 diyelim 30 dan 20 yede 1000 diyelim 20 den 10 cm yede 1000 diyelim ve 10 cm den yüzeye de 1000 değerini verelim şimdi burda 50 cmde altının çekirdeğinde ,atomlarında doğan bu 5000 lik değer yukarı doğru çıkarken 40 cm ye geldiğinde ilk 10 cm lik mineral değerini olan 1000 ile çarpışır ve endisine katar değer 6 bine çıkar her çarptığı mineral dalğasını kendi dalğası ile beraber taşır yani toplayarak yüzeye çıkar yüzeye çıktığında 10 000 ( on bin ) lik bir değer olarak yüzeye çıkar yani asansörle taşınır giib bu şekilde manyetik dalğa dairesel olarak taşınır,şimdi ortada yüksek bir frekans değeri vardır bu frekans değerlendirildiği zaman altının frekansıyla hiç bir alakası yoktur amaa ne kadarda alakasız gözükse altının öz saf frekansı içinde mevcutdur.ben burda bunu kulanıyorum gelen zaten manyetik bir dalğa var bende burda saf öz frekansı makinaya yükleyerek bu dalğayı kırmızı prot ucundan atmasını sağlıyorum, örnek altın yükledim enim hafıza buu kırmızı protan toprağa atıyor arazideki bütün manyetk dalğalar zaten gelip prot ucuna çarpıyor ve devre yardımı ile bunlar kırmızı proton içeri çekiliyor ve siyah prot ucundan tekrar dışarı atılıyor
şimdi arazide altın var diyelim buna 5000 değer vermiştik bu değr geliyor kırmızı prot ucuna çarpıyor makinamızda 5000 değerini kendisi dışarı atmaya çalışırken tabiri caizse iki inatcı keçi tam köprü ortasında toslaşıyor yani çarpışıyorlar bu köprüde tam bizim kırmızı prot ucu oluyor.
burda asıl çarpışan bu iki denk güç manyetik dalğaların içlerinde bulunan taşıdıkları ( + ) ve ( - ) elektronlardır.burda L ÇUBUĞUN ÇALIŞMA PRENSİPLERİNDEN BİRİSİ OLAN elektron çarpışmaları değişemeyen kanunu devreye giriyor ve çubuk bu elektron çarpışmalarına yöneliyor,yani makina bize bu arazide aynı değerde elektron veya dalğa veya frekans veya altın gümüş bakır VAR diyor.eyer yoksa ki dediğim gibi kırmızı prot ucundan giren dalağ siyah uçtan dışarı çıkarken zaten gelen adi maden olan mineral diye tabir edilen aynı dalğa ile siyah prot ucundan çıktığı an çarpışıyor
ve bu adi elektorn çarpışmalarına da çubuk yöneldiğinden siyah kabloya YOK arazi boş diyor.
Gelelim sizin diğer bir sorunuza altın inerali olarak tabir edilen aslında çıplak gözle görülemeyen altın atomları veya tozlarıdır burdada şöyle bir önlem alıyorum cihaza kütlesel dalğa yüklüyorum ÖRNEK diyorumki bana 2 gr ve üzeri miktarda kütlesel altın ara bu nasıl oluyor
makinamızı kurduk iki adet 1 er gram altını toprak üzerine koyduk iki altınıan arasındaki mesafe 1 mm olarak bir birine yaklaştırdık çubuğumuzu tutuğumuzda toprak üzerinde iki adet 1 gr lık altın olmasına rağman çubuğumuzu tutğumuzda çubuk direk siyah kabloya yapışacaktır bize bu arazide en az 2 gr veya üzerinde bir arada altın yok diyecek .bu birbirinden 1 er mm mesafede olan bir altını iterek diğer altına değdirdiğimiz zaman çubuk anında
bu arazide aranan miktarda 2 gr veya üzeri altın var dğiecek ve direk kırmızı prot ucuna yönelecektir.
bu sayede toz veya gözle görülemeyen altın taneciklerine cihaz yakalanmıyor.
bu yöntemi 3 ay önce başladığım boşluk bulma makinasındada kulanıyorum örnek olarak verecek olursak 19 litre bir boşluk verdiğim takdirde
18 buçuk litre veya daha düşük hiç bir boşluğu görmüyor en az 19 litre ve üzeri 20 vs vs vs gibi boşluk arar
Mesafe ise bunu kendim ayarlıyorum 10 metrede olur 1000 metrede fakat alan büyüdükçe makinaya binen manyetik yük de artığından ben
60x60 olarak ayarlıyorum yani makina kurulduktan sonra sağ sol ön ver arkaya 60 ar metre arar bu da 120 metrelik dairesel bir alan yapar bir futbol sahası büyüklüğünde bir alan tarıyor anlayacağınız ben şahsen idaal görüyorum makina verdiğim arkadaşlar arasında buna çok bile diyen oldu 50-60 metre dairesel aanda yeter diyenler var işde.
Ben herşeyden önce ilk kural bilgi derim herzaman en basit örneği ise verdiğim alan tarama mesafesini göz önüne alırsak testlerimde çok düşük güçte yaptığım cihazın prot ucunu 30 kiloluk bir topladığım minerali topraklar ile test sırasında çubuğu tutuğumda siyah kabloya çekerken toprağın üzerine atığım ceviz büyüklüğünde bir mineralli kayaç makinanın yok derken direk var demesine neden oldu yani bu bize manyetik yükün sonucunu çok açık ve net gösteriyor aşırı yük makinanın hata oranını artırır.
Aklınıza takılan herhangi bir soruda olursa sormanız yeterlidir kardeşim her mantıklı sorunun da bir mantıklı açıklaması vardır
Saygılarımla

kadirkadir

Engellendi
tek madende kaç dalğa üzerinde arama yapıyorki GTR -9 kardeşim

humhum

Member
Kadir Kardeşim anladım kadarı ile senin cihaz ilk etapta Dünya doğal frekansını (7.8 Hz) + bir Altın örneği kullanarak sadece Alıcı modta olacak şekilde dizayn edilmiş gibi görünüyor, herhangi bir Altın elektronu tespiti olduğunda ise ancak o zaman Cihazdan dışarıya manuel Sinyal gönderilmeye başlanıyor galiba.

Senin cihaz hangi Elektronik katlardan oluşuyor , örnek: Osilator katı ,Elektron seviye sayıcı katı, Maddeye has Sınıflandırıcı katı, sadece Alıcı katı , v.s. gibi hangi katlar mevcut.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Çubuk olayında hiçbir şeye yok demem.
Her işte olduğu gibi, sistem ne olursa olsun neticeye ulaştırıyor mu? Mesele budur.

@kadirkadir ustam...! Birkaç sorumda benim olacak müsadenizle.

1-Sizin bu makina mineral elemede ne kadar başarılı..? %100- %90....%80...
2-Makinanın tüm işlemi bitti mi, yoksa AR-GE devam mı ediyor?
3-Arazide denediğinizde başarı durumu nasıl..? Misal altına ulaştınız mı?
4-Bahsettiğin 3 dalgayı bir çizim ile basitçe anlatabilir misiniz? Kütle-manyetik-çekirdek dalgalarını.

Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
Şimdi kardeşim şöyle ifade edeyim doğanın manyetik gücü derken doğada bulunan bütün maddeler manyetik dalga atar ve bu dalganın sayısı üç dür
tamam ferkans aratılıyor madenin atığı dalğada o madenin kendi öz ferekensıdır yani her madde 3 farklı frekans yayar bir değil .

Toprağa saplanan kırmızı ve siyah prot uçları da şöyle ifede edeyim doğadaki mineral veya paslı obje dalğa atıyor bu dalğa bizim kırmızı prot ucundan
giriyor siyah uçtan tekrar toprağa dönüyor bu mineral ve pasın dalğasına adi dalğa diyelim bu dalğalar kırmızı kablodan giriyor siyahtan çıkarken
siyah prot ucu toprağa saplı olduğundan yani adi dalğaların içine makinaya girip ıkan adid alğalar çıkışta çarpışıyor çarpıştığı yer siyah prot ucunun hemen çıkışı bu adi çarpışma neyi meydana getiriyor ELEKTRON ÇARPIŞMALARINI L çubu kalışma prensiplerinden biri nedir ELEKTRON ÇARPIŞMALARI
yani siyah prot ucunda çarpışma meydana geliyor ve çubuk tepkiimesini vererek çarpışmaya ( siyah prot ucuna ) kitleniyor yani yani bu bize
arazide adi elektron çarpışması var diyor aradığımız maden yok demekdir bu.
Eyer varsa arazide 50 metre ileride herhangib bir aradığımız maden var u altın gümüş bakır bronz her neyse artık bunlar varsa bunları dalğalarıda
( frekansları ) makinaya kırmızı uçtan girmeye çalışıyor ama burda bir engel var benim hafızaya yüklediğim birer bir aynı frekansla kırmızı uçta çarpışıyor
benim yüklediğim frekans dışarı akmaya çalışırken dışardan gelen frekans içeri girmeye çalışıyor işde tabiri caizse iki inatcı keçi tam köprü ortasında toslaşıyor çarpışıyorlar çarpışmda dediğim gibi elektron çarpışmasını meydana getiriyor ve çubuk yöneldiğinde kırmızı kabloya anlıyoruz ki
bu arazide aradığımız maden var .yani makian kurulumundan sonra makinadan 25 ve 50 metre ilerisinde tekleme veya 6 şar 7 şerli bir arada sikke alan arkadaşlar var daha neler neler mail atarsanız size mezar bulunuş ve sikke bulunuş anını çeken arkadaşlar var size mail yolu ile göndere bilirim
orda arkadaşlar kullanırken zaten nasıl kulanıldığını anlatıyor.

makina 1 adet L çubuk ile kulanılıyor.ve hafıza sistmi diyeyim yani işlemcim tamamen kendi çalışmalarım doğrultusunda üretiğim bir sitemdir,
buyrun gelin çayımı için diyeceğim fikir alış verişinde bulunuruz diyeceğiim ama malesef site yönetimi yasaklamış geçen bir açtığım konuyu sildiler çünkü
artık mail yolu ile konuşuruz.

ALTIN mineralinden gelmiş olamaz çünkü makinaya gramaj özeliği verebiliyorum örneğin diyorum bana 4 gr ve üzeri ağırlıktaki altınları ara
yani, toprak üzerine iki tane ikişer gr mlık altını bir birine bir mm yaklaştırın çubuğu tutuğumuzda çubuk direk siyah kabloya çekecek ve
bu arazide aradığımız midarda altın yok deyecek,ikisi bir birinde değdiği an 4 grma ulaştığı an çubuk anında kırmızı uca yönelecek e aradığımız
grmajda veya daha fazla altın bu arazide var diyecek,yani toz altına geçit yok.

Uzaklık alğılamasıda bana bağlı ben genelde yaptığım bütün makinaları 60x60 yapıyorum yani bir alanı 120 meter dairesel olarak tarar
buda işde bir futbol sahasınan biraz daha büyük bir alan 10 saniyedede bu alanda varmı yokmu ögrene biliyoruz aaziyle uğraşmıyoruz gereksiz yere.

bu mesafeyi 50 metre daireselede düşürüe ilirim eya 300-500 metre dairesel alanada çıkarta bilirim.

aklınızada takılan sormak istediğiniz birşey varsa kardeşim herzaman sorabilirsiniz. Saygılarımla

Ibrahım2

Bilgili Üye
Hep söylerim yine söylüyorum çubuk işi usta işi piyasadaki çubuklara para vermeyin lütfen evde altını görür arazide şaşar bu hep böyledir yıllarımı verdim ben çubuk işine sonunda muradıma erdim inşallah

Kim

Yeni Üye
Hep söylerim yine söylüyorum çubuk işi usta işi piyasadaki çubuklara para vermeyin lütfen evde altını görür arazide şaşar bu hep böyledir yıllarımı verdim ben çubuk işine sonunda muradıma erdim inşallah
Kesinlikle haklısın ... :230: Hayırlı olsun inşallah . Darısı bizlerin Başına ' S:W:A:T'