lahit mezar bulursak neyapmalı

arkelog1453

Member
@Gezenti
Lahit konusuna bakarsak Gördüm kardeşim dediğim gibi açılmış bir lahit ve yakın dönem parçalanmış bir şekilde bulunduğu ap açık ortada.
mozaike sıra gelirse mozaik evin altına doğru gidiyor birinci derece sit alanı oluyor orası ve evin sahibiyle anlaşılamıyor sonra Mozaik geotekstil malzemeyle örtülüp tekrar kapanıyor.. devlet az para vermiş demek ev sahibine :D

arkelog1453

Member
büyük ihtimal ev sahibi mozaik evinin altına gidiyyor diye bunu fırsata çevirmiş yüklü miktarda para istemiş . devlet tekrar kapatmış ... Napsın şimdi bu devlet de bana @Gezenti :D:D:D:D

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Gezenti

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti
Lahit konusuna bakarsak Gördüm kardeşim dediğim gibi açılmış bir lahit ve yakın dönem parçalanmış bir şekilde bulunduğu ap açık ortada.
mozaike sıra gelirse mozaik evin altına doğru gidiyor birinci derece sit alanı oluyor orası ve evin sahibiyle anlaşılamıyor sonra Mozaik geotekstil malzemeyle örtülüp tekrar kapanıyor.. devlet az para vermiş demek ev sahibine :D
Anladığım işler değil ben bilmez :)

Gezenti

Bilgili Üye
büyük ihtimal ev sahibi mozaik evinin altına gidiyyor diye bunu fırsata çevirmiş yüklü miktarda para istemiş . devlet tekrar kapatmış ... Napsın şimdi bu devlet de bana @Gezenti :D:D:D:D
Valla bu kadar güzelim parçayı hiç etmez neyse parası verecek abihayran ne paralar gidiyor ne paralar veriliyor güzelim eserede kıyıp versin be :)

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti
Ahahhaa abi çok iyi ya. Efsane kafalar vallahi. Güzelim eserleri nerelerde kullanmışlar. Vay be

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti
Gözden kaçan bişi var abi. Arkadaş gözüyle görmüş çöpte. Sen diyorsun örtülüp tekrar kapatılmış:) çöpten alınıp yerine konulup mu kapatılıyor. :) çakıştı şimdi. Anlayamadım

arkelog1453

Member
@Gezenti Haklısın kardeşim ama gerçekten bazı insanlar bak şaka yapmıyorum gerçekten abartıyor.lakin sonunda devletin dediği olur kısa zamanda orası gün yüzüne çıkar kardeşim benden demesi .

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti Haklısın kardeşim ama gerçekten bazı insanlar bak şaka yapmıyorum gerçekten abartıyor.lakin sonunda devletin dediği olur kısa zamanda orası gün yüzüne çıkar kardeşim benden demesi .
Sen işin içinde olan adamsın illa denk gelmiştir doğrudur abi. Ev sahibi zaten devlet bana afedersin gebe bu mozaiki alabilmesi için ben ne istesem verecek vermek zorunda zaten diyip sacmasapan rakam isteyen illaki vardır. İnşallah çıkar.

arkelog1453

Member
@Gezenti şimdi araştırdım tekrardan haberlerde kardeşim ben bu haberi yeni duymuyorum baya eski oldu 3 sene 4 sene oldu şimdi tekrar baktım haberlere istersen gir bak . kapatılmıştı tekrar dan açılmış . arsa sahibiyle anlaşılamıyor .. vermiyor adam kardeşim zorlamı vermezsse vermez oda oraya kazma vuramaz sende vuramazsın .. burdan anla arsa sahibinin arsasının üstündeki hakkını ...

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti şimdi araştırdım tekrardan haberlerde kardeşim ben bu haberi yeni duymuyorum baya eski oldu 3 sene 4 sene oldu şimdi tekrar baktım haberlere istersen gir bak . kapatılmıştı tekrar dan açılmış . arsa sahibiyle anlaşılamıyor .. vermiyor adam kardeşim zorlamı vermezsse vermez oda oraya kazma vuramaz sende vuramazsın .. burdan anla arsa sahibinin arsasının üstündeki hakkını ...
Doğrudur abican araştırmasını yapmadım ilk bulunduğunda duymuştum ama ben sonuçlanmıştır dıye dusunuyorken buradaki arkadaşın yazdıkları dikkatimi çektiği için kurcalıyım istedim. Adam keyfi mi vermiyor parada mi anlaşamıyorlar. Elbet sonuçlanır. Devlet babada çok istiyorsa mutlunedecek arsa sahibini yapacak bişi yok :)