lahit mezar bulursak neyapmalı

Ngdl51

Editör
Daha yakin zamanda koleksiyonerin birini tokatladilar burda 60 bin lira 4 ü orjinal 56 sahte parayla

arkelog1453

Member
Kesinlikle devletimize bildirin ve kapağını açmayın...

Gezenti

Bilgili Üye
Kesinlikle devletimize bildirin ve kapağını açmayın...
Arkadaş zaten detaylıca diğer konulardada bahsetmiş. İznikte alt yapı çalışmasında bulunduğunu duymuştum. Ama @Arkelog16 arkadasın demesine göre cıkartılmıss çöp konteynerına atılmış. Alt yapı çalışmasını yapanda devlet. Çıkaranda devlet. Ama çöpe atmak ne alaka akıl mantık işi değil

arkelog1453

Member
@Gezenti farklı bir şey vardır bu işte kardeşim devlet kesinlikle lahiti boşda olsa kırıkta olsa çöpe atmaz. sergilemek için illaki bir tesise getirir .. bunu görmeden inanmak biraz abes kaçar...

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti farklı bir şey vardır bu işte kardeşim devlet kesinlikle lahiti boşda olsa kırıkta olsa çöpe atmaz. sergilemek için illaki bir tesise getirir .. bunu görmeden inanmak biraz abes kaçar...
Valla ustam seni etiketledim detayli konusunda. Adam açık açık demiş çöp konteynerında diye mozaik için. Hatta bi konusunda daha etiketliceö seni yine İznik’te mozaik değil lahit çay bahçesinde duruyor. Nası oluyor anlam veremiyorum. İznik her köşesi lahit diye sokakda mi bırakılıyor yani. E gidek alak sokakta duracağına evimizin en güzel köşesinde dursun :) bak o lahitede etiketlicem şimdi. Arkeolok olduğunu söylemişsin yollardır bu işi yapıyormuşsun. Sence sebep nedir normal mi hem mozaikin çöpe atılması yada lahitin çay bahçesinde açık kırık olması. Ben bunları bizzat görmedim sadece bu arkadaşın konularında gördüm ve canımı sıktı yani

arkelog1453

Member
@Gezenti Çay bahçesinde olabilir kardeşim bir çok şehirde yakın döenem ait boş lahit çay bahçesinde veya bi parkta korunaklı bir şekilde var . ama çöpte olamz kardeşim bunu yapma bana devlet çöpte bırakamaz yada haberi yoktur :LOL:

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti Çay bahçesinde olabilir kardeşim bir çok şehirde yakın döenem ait boş lahit çay bahçesinde veya bi parkta korunaklı bir şekilde var . ama çöpte olamz kardeşim bunu yapma bana devlet çöpte bırakamaz yada haberi yoktur :LOL:
Benim yaptığım bişi yok abican bende okudum şok oldum. Merak ettiğim içinde sorgulamak istedim nasıl oluyor diye. Seni etiketledim o konunun Altınada. Görmediysen bekle SS alıp atayım burdan. BenGÖRMEDİM okuduğumu sorguluyorum

Gezenti

Bilgili Üye
Haberi yok ne demek yolu kazan altyapıyı yapan arkadaşların başında devlet adamı yokmu :) bu çaktığı zaman İznik çalkalandı. Duyan duymayan kalmadı. Devletmi duymiyiiiii :)