Lahitler

Zirkonyum

Member
szihoprenic yok üstadım benimkisi merak ve genelgecer bilgi sahibi olmak deneyim sahibi değilim bir arkeolog arkadaşım aggemennon savaşlarını yapan mitolojik krallardan biri olabilir gibi birşey söylemişti yanlış animsamiyorsam oradan kalan bilgi

Zirkonyum

Member
szihoprenic üstadım sizinbuldum dediğiniz sírrin nerede saklandığını yoksa sırrın içeriğine haiz olmakmi

Kamhi Leonard

PiSaGoR
szihoprenic yok üstadım benimkisi merak ve genelgecer bilgi sahibi olmak deneyim sahibi değilim bir arkeolog arkadaşım aggemennon savaşlarını yapan mitolojik krallardan biri olabilir gibi birşey söylemişti yanlış animsamiyorsam oradan kalan bilgi
Miken kralı Agemonun mu ?
Bildiğiniz truva savaşından mi bahsediyorsun?

Zirkonyum

Member
Kamhi Leonard ustadim Karadeniz inebolu taraflarında aggemennon isimli gemiyle katílinanbirsavastan ve buna iştirak eden kurallardan bahsetti sanırım ve hatta dediki Marmara bölgesi Bursa civarlarında olabilir ve çok değerli demişti 1milyar doları geçebilir demişti yanlış animsamiyorsam 10seneoncesi birsohbetti

szihoprenic

Bilgili Üye
Kamhi Leonard ustadim Karadeniz inebolu taraflarında aggemennon isimli gemiyle katílinanbirsavastan ve buna iştirak eden kurallardan bahsetti sanırım ve hatta dediki Marmara bölgesi Bursa civarlarında olabilir ve çok değerli demişti 1milyar doları geçebilir demişti yanlış animsamiyorsam 10seneoncesi birsohbetti
O rakamlar bile uzak durmak icin başlı başına bi sebeb :)

Zirkonyum

Member
szihoprenic ustadim Vatikan nyorkmetropolitan müzesi İngiliz kraliyet ailesi İsrail ve Berlin arasında büyükçekismeye
sebep olurdemisti

Tastan

Editör
Lahitler ah o lahitler biliriz tabuttur ama hiç yalnız olmaz içinde o kemikler...