Lorenz z1 in kaya mezari basarisi

bermina

Aktif Üye
Bazi radarlar sahteymis diye yorumlar okumustum o yuzden marka modeli sordum. Yine de tesekkurler

BMW-45

Aktif Üye
Salamlar herkese. men oko radarla neredeyse 2 sene calisiram.artilarida var eKSileride.Ama artisi daha cok. her calismada tespit etdiyimi kazidigimda goruyorum. Aslinda bilinmesi gereken odur ki yerin altini durbin gibi goren bir cihaaza rastlamadim, Turkiyede firmalarin reklamlarini gorunce buraya uye oldum. Qardaslardan yardim almak amaciyla. Sagolsun Kaan qardas kisa ve net cevabladi. O uzden uzumu yene elimdeki cihaza tutdum. Indide x ray rontgen cihazlari var dediler topraka karismayan herseyin resmini net ala biliyosun. Boylelikle qardaslarim o taraf bu taraf git gelmekdeyiz. En dogru olani biraz arxeloji ilmin biraz iyi radarin ve dedektorun varsa qismetse bulursun aradigini. Ben boyle dusunuyorum her kese saygilar.

bermina

Aktif Üye
. aslında 20 30 kişi birleşilip alınabilir bu alet. sonra bir ay içinde herkese sıra gelir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

BMW-45

Aktif Üye
2 el ararsan bulursun qardas. ama rusyadan tabii ki. isletmesi biraz zordur. 3ay vakitini alacak oyrenmek icin.

BMW-45

Aktif Üye
Ben onu yeni almisdim 14000$.di. 2 el yalniz kis aylarinda arasan bulursun. bahar gelince 2-3 ayliq gun uzu gorurler o zamanda da arama isleri baslar onlarda. bu aylarda 2 el cihaz bulmaq zordur. kesin olarak bilmirem ama simdi 2 eli 4000- 7000$ ola bilir

beyazzadam16

Bilgili Üye
yıl olmuş 2016 hala toprağın altını kimse göremez demesin kimse , hemde fotograf çeker gibi görüyor adamlar , vallahi billahi gözümle gördüm bildiğin oda oda herşey ne var ne yok belli oluyordu görüntüde , ismini dediler hatırlamıyorum uydu ile alakalı olduğunu biliyorum 400 bin ya euro ya dolar , bu adamın dubleks evi sanki bizim apartmanın deposu gibi tarihi eser dolu , bizim anlattıklarımız kovaladıklarımız komik kalıyor hepsi statülü insanlar bu işle uğraşanlar , ben bu anlattıklarımı gördükten sonra soğudum zaten bu işten :) :) :)

bermina

Aktif Üye
Bu adamlar turk mu usta. Ben biraz bulimde bende bir makine alacam. Bu dedigin aletten de alirim valla. Bir kac yer var birini acsam tamamdir.

bermina

Aktif Üye
yıl olmuş 2016 hala toprağın altını kimse göremez demesin kimse , hemde fotograf çeker gibi görüyor adamlar , vallahi billahi gözümle gördüm bildiğin oda oda herşey ne var ne yok belli oluyordu görüntüde , ismini dediler hatırlamıyorum uydu ile alakalı olduğunu biliyorum 400 bin ya euro ya dolar , bu adamın dubleks evi sanki bizim apartmanın deposu gibi tarihi eser dolu , bizim anlattıklarımız kovaladıklarımız komik kalıyor hepsi statülü insanlar bu işle uğraşanlar , ben bu anlattıklarımı gördükten sonra soğudum zaten bu işten :) :) :)

BMW-45

Aktif Üye
400000 dollarin varsa cihaz neyine lazim qardasim o para her seye yeter burak altini falan.

bermina

Aktif Üye
Bulursam dedim. Bir kac yerim var onlari acayim param olsun oyle dedim. :) keske olsada o kadar param her sene bir ulkeye tarile giderdim

bermina

Aktif Üye
Mala mira da isimizi gorur illa da bu 400 bin.dolarlik cihaza gerek yok.