Lorenz z1 in kaya mezari basarisi

BMW-45

Aktif Üye
Men Azerbaycanliyam qardas. Bizde Turkiyedeki kimi aciq satisda deyil cihazlar.kullanmasida kazilmasida yasakdir, hatta sinirdan bile geciremezsin olkeye cihazi. Kara yollarla getirilir, bizde arayip bulup aliyoruz zorda olsa. kullanmasi daha zor,hic kimsenin olmadigi yerlere cekiliyoruz. Sizde ise kolay. kazi izni aliyosunuz anladigim kadar. yerinde olsam giderim butun cihaz satis merkezlerine cikaririm eraziye cihazi test ederim sonra alirim. Allaha sukur sizde sayi bilinmeyecek kadar firmalar var. Takip ediyorum buradan sizdeki cihazlari, buraya girisim esas nedenide bu. InseALLAH yerlerini acarsin cikarirsin altini gidersin tatile. saygilar

bermina

Aktif Üye
Bizim burasi bir nebze sizin ordan iyiymis o zaman. Kaya mezarlarina izin verilmiyor yalniz.

kabakburgiba

Operatör
yıl olmuş 2016 hala toprağın altını kimse göremez demesin kimse , hemde fotograf çeker gibi görüyor adamlar , vallahi billahi gözümle gördüm bildiğin oda oda herşey ne var ne yok belli oluyordu görüntüde , ismini dediler hatırlamıyorum uydu ile alakalı olduğunu biliyorum 400 bin ya euro ya dolar , bu adamın dubleks evi sanki bizim apartmanın deposu gibi tarihi eser dolu , bizim anlattıklarımız kovaladıklarımız komik kalıyor hepsi statülü insanlar bu işle uğraşanlar , ben bu anlattıklarımı gördükten sonra soğudum zaten bu işten :) :) :)
beyaz ustam yine yaramı deştinnnn.şu konuda birazdaha araştırma yaparmısın.zannedersem parça parça sokuyorlar bunları dışardan.

beyazzadam16

Bilgili Üye
beyaz ustam yine yaramı deştinnnn.şu konuda birazdaha araştırma yaparmısın.zannedersem parça parça sokuyorlar bunları dışardan.
denk geldiğimde öğrenmeye çalışırım , zor oluyor biraz da garip geliyor usta biliyormusun değişik yerlerde denk gelince pat diye ya abi define işi filan diyemiyorsun en azından ben diyemiyorum , en son bu konu açıldığında rakı sofrası olduğundan biraz sıcak bir ortam olmuştu orda rahat rahat konuşulunca arkası denk geliyor ama normal olunca o samimiyet yok açıkcası :) :) :) :)

bermina

Aktif Üye
hiç çekinecek birşey yok usta. bir define bulup zengin olma hayali kurmayan insan var mıdır sence? emin ol lafını açınca etraftakilerin kulakları dikiliveriyor hemen. belki bir lahit bulacaz :) bulursak alırız bu bahsettiğin makinadan @beyazzadam16

ersann

Engellendi
Salamlar herkese. men oko radarla neredeyse 2 sene calisiram.artilarida var eKSileride.Ama artisi daha cok. her calismada tespit etdiyimi kazidigimda goruyorum. Aslinda bilinmesi gereken odur ki yerin altini durbin gibi goren bir cihaaza rastlamadim, Turkiyede firmalarin reklamlarini gorunce buraya uye oldum. Qardaslardan yardim almak amaciyla. Sagolsun Kaan qardas kisa ve net cevabladi. O uzden uzumu yene elimdeki cihaza tutdum. Indide x ray rontgen cihazlari var dediler topraka karismayan herseyin resmini net ala biliyosun. Boylelikle qardaslarim o taraf bu taraf git gelmekdeyiz. En dogru olani biraz arxeloji ilmin biraz iyi radarin ve dedektorun varsa qismetse bulursun aradigini. Ben boyle dusunuyorum her kese saygilar.
ustam eyer butcen kalinsa ve generatin varsa ..Mala,,yer alti guruntuleme makineyi tavsiye ederim gurduyum var ve ne derinliklere de ine bilmesi ni gurdum aldanmasin birde bir makine ta var ,,zond 12,,bunlar 2 kisi tam guvenilecek yer alti radarlari.

BMW-45

Aktif Üye
Qardas bilgin ucun tesekkur ederim. zond 12.yi bilirem, oko-2 qeoradarla ayni sistem derinliklerinde fark var odaha derine gedir ama hic kullanma sansim olmadi. zond-12 bildiyim kadariyla Kazakstanda uretiliyor. mala qeoradari yalniz internetden gorme sansim oldu qardas. Beyazzadam16 nikli qardas bahs etdiyi cihazin adini bilmis olsaydi nerede uretldiyini oyernirdik ve fiyati dusuk olanini alma sansimiz olurdu. inseALLAH bekliyoruz kendisinden bu bilgiyi. Georadarlar iyi is gorur ama gereken odur ki uzman olman sart. Men aldigimda Okoyu hic anlayisim yokdu bugun bile tespit edilen yerlerde neyi tespit etiyimizi kazdigimizda biliyoruz cok zaman. buda insani yorur, ve georadar bana gore diyil qardas acikcasi. Daha kolay ve net goruntuleme arayisina cikmisiz ama henuz ulasamadik o noktaya. her kese saygilar.

Yelken37

Yeni Üye
Ustalarım 2cihaz Hakkı'nda bilği almak istiyorum yardımcı olurmuşsunuz minelab gpx5000 pro pack ve lorenz z1 Hakkı'nda bilği almak istiyorum hanğisini tavsiye edersiniz

mguleryuz

Aktif Üye
2sininde amaçları çok farklı arkadaşım biri tek para diğeri ise büyük metaller için yapılmış cihaz

Yelken37

Yeni Üye
Ustam lorenz z1 mi büyük metaller için kullanılıyor

Gamaci61

Yeni Üye
Ustalarim lorenz z1 birin ucurtma baslik ayarlari konusunda bana yardimci olabilirmisiniz