Lütfen Herkes Baksın

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Selamlar. Güzel sitemizin değerli ustaları, site kullanıcılarının hepsi; herkesin bu konuya yapacak bir yorumu olsun istiyorum. Sitemizin misyonu ve vizyonu ancak herkes hemen hemen her konuda bilgi sahibi olursa ve her konuya yorum yaparsa gerçekleşmiş olur. Bilgi sahibi olmayanlar, sakın geri durmayın. Düşüncelerinizi yazarsanız doğruysa alkış yanlışsa düzeltme alırsınız. Kimse bilmeyeni bu sitede küçük düşürmez. Düşüremez. Yönetim buna izin vermez.

Ne diyorum ben yahu?

Neyse konuya geçelim. Bu gün yaylada gezinti yaparken rastgeldiğim şu kayalara bakınız. Ne kadar güzel duruyorlar. Umarım hep böyle güzel dururlar. ;)

Arazi ilk başlardan beri yerleşim alanı. Yayla dedim. Evet, en baştan beri yayla olarak kullanıldığına inanıyorum. Şu anda mevsimlik ama zamanında yerleşik bir yaşam sürüldüğü kanaatindeyim. Buranın bir ibadet merkezi veya yaşam merkezi olmalı ama bulamıyorum. Gerçi işlerden ötürü keşfe çıkamıyorum desem daha doğru olur.

Bu fotoğraflar cep telefonuyla çekildi. Aceleyle çekildi. Çünkü tesadüfen, son anda görüldü. Bu yüzden herhangi bir keşif işlemi yapılamadı. Sadece fotoğraflandı. Uygun zamanlarda ara ara gidilip konu aydınlatılacaktır.

Güzel gözlerinizden güzel bakışlar, güzel düşüncelere dönüşüp güzel yorum ve değerlendirme cümleleriyle güzel ellerinizin güzel parmaklarından güzel klavyeye, oradan güzel bilgisayar veya başka aletlerinize ve en son benim güzel gözlerime ulaşsın. :)

Sevgiler.

Fotoğraflarım belli bir sıralama ile gelecek. Görmek istediğimiz asıl işareti elimden geldiğince en son gösterip heyecan oluşturmak istiyorum. Bunun için de işaretlerin olduğu fotoğraflar bilinçli bir şekilde en son çekildi. :) Kayalarımıza etrafa baka baka uzaktan yaklaşmaya başlıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 149158

Kayaların bazıları tarlanın sürülebilir hale gelmesi için yerinden çıkarılmış.

Ekli dosyayı görüntüle 149159

Ekli dosyayı görüntüle 149160

Ekli dosyayı görüntüle 149161

Ekli dosyayı görüntüle 149162

Ekli dosyayı görüntüle 149166

Ekli dosyayı görüntüle 149167

Ekli dosyayı görüntüle 149168

Ekli dosyayı görüntüle 149169

Ekli dosyayı görüntüle 149170

Fotoğrafların devamı geliyor. Telefondan yüklediğim için çok yavaş ilerliyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Belediye bakmış bence buraya elektirik direği bile dikmişler :200:

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör

Karabulut

Operatör
Usta sen yavaş yavaş ilerliyorsunda benim telefon da çekmemeye başladı yavaş yavaş :) :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 149241

Ekli dosyayı görüntüle 149242

Ekli dosyayı görüntüle 149243

Ekli dosyayı görüntüle 149244

Ekli dosyayı görüntüle 149245

Ekli dosyayı görüntüle 149246

Ekli dosyayı görüntüle 149247

Buralar mayhem ustanın dediği gibi olmuş. Fakat herhangi bir şüpheden veya buluntudan değil. Köylünün ricası üzerine. Köylü de hanerdar değil durumdan.

Ekli dosyayı görüntüle 149248

İşretimiz bu kayanın tepesinde. Az kaldı dostlarım. Bazı ustalarım nasıl bir işaret olduğunu tahmin etmişlerdir. :)

Ekli dosyayı görüntüle 149249

Devamı geliyor.

GiRaGoS

Yeni Üye
Yavaş yavaş ben yatmaya basladim
Omega kafi sonuç burda ne asadasinjz ?

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör