Maddi Yardım Desteği (Öneri)

efezeyus

Yeni Üye
Selmun Aleyküm;

Foruma yeni kayıt olmama rağmen hem siteniz hem forum çok şey kattı bana, benim gibi bir çok insanada bir şeyler katmıştır. belki sizin sayenizde define bulan bile olmuştur. Ve bu kişiler siteye destek olmak adına size (Site Sahibi-Yöneticilere) bağışta bulunabilir. bunun için bir destek bölümü yapıp oradaki hesap numarasına insanlar birşeyler atabilir diye düşünüyorum. Bu hem sitenin ayakta kalmasını sağlar. Hem üstadlarımızı tabiri caizse ateşlemiş olur kanaatindeyim.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
konu define olmasa idi dediğin hoş karşılanırdı ama konu define olduğu için, destek bölümü hemen yasal göz hapsine tutulur. siteye giriş çıkış epeyce fazla içerikte fazla. google reklamlar host domain ücretini karşılar bir çay çorba parası da bırakır diye düşünüyorum. kolay gele.

Marco

Bilgili Üye
efezeyus Ustam.Saygilar Sevgiler.Gonlumuz hos masallah.Guzel dusuncenizden dolayi tebrik ederim sizleri.Egerki buyuklerimiz kabul ederse bende boyle birseyi isterim.Gucumuz yettigi kadar da yardimca bulunurum insallah.Saygilar Sevgiler...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Çılgın bir konu ama olmaz busefer bankamatik kartına kadar incelemeye girersin her eline geçen parayı define den hüplettin sanırlar kendini aklayana kadar canın çıkar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaslarim,
Guzel gonullerinize tesekkur ederim.

Şahsi goruslerim:
Sitedeki moderator ve super moderator kardaslarimiz sitemizin ne ortagidir nede kurucularidir.
Ayni sizin gibi site ile bir vesile tanismis, siteyi begenmis ve zamani imkanininda sitede vakit gecirmeye baslamis uyelerdir.

Sitede yoneticilik vasiflarina haiz oldugu zaman icinde anlasilinca, yine Super Moderatorler tarafindan istisare edilerek tespit ve teklif edilen uyeler arasindan secilen kardaslarimizdir.

İsin ozu su: Bu siteyi sitenin uyeleri yonetiyor. Hicbirimiz bizi moderator yapin diye siteye gelmedik. Bir sabah baktik rengimiz Yesil olmus bir sabah baktik Sari olmus. Bu gorev icinde maas pirim de almiyoruz. Onceden birbirini taniyan belki 1 veya 2 kardasimiz vardir.

Ama su var; tum gorevli kardaslarimiz asla bir uyemizin aldatilmasina, istismar edilmesine rizasi olmayan kardaslarimizdir.
Bu kardaslarimiz bu piyasayi bu alemi bilirler. Bilmeyenlere kilavuzluk yapiyorlar.
Bunun neticesinde de bekledikleri tek sey sizlerin duasi. Allah cc razi olsun demeniz yeterlidir. Kimseden maddi bir beklentimiz yoktur, olmayacaktir.
Ustalarimizin samimi ikazlarina kulak vermeniz yeterlidir.
Bu memleketin alti da bizim ustu de bizim.
200 senedir ecnebiler soyuyorlar bu memleketi. Biz istiyoruz ki bu memleketin altindakilerden bu memleketin insani kazansin. Hersey prosudurune uygun olsun. Dogaseverler akilli hareket etsinler, baslarini belaya sokmasinlar. Kimsenin kiymet vermeyecegi bir kaya parcasini muzeye teslim edin diyoruz. Zira bununda bir kiymeti var oldugunu biliyoruz.
Arazide yenen keke ait ambalaj kagidinin oraya birakilmasina gonlumuz razi degil.

Siz hedefe ulasin.
Malin 1/5 i zekattir.
(Fakire verin, dersluk yaptirin, cesme yaptirin, saglik ocagi yaptirin vb.)
Bizlere de dua edin, Allah cc razi olsun deyin yeter.
Baska bir talebimiz olmaz.
Uygun da dusmez.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kardaslarimiz bu piyasayi bu alemi bilirler. Bilmeyenlere kilavuzluk yapiyorlar.
Bunun neticesinde de bekledikleri tek sey sizlerin duasi. Allah cc razi olsun demeniz yeterlidir. Kimseden maddi bir beklentimiz yoktur, olmayacaktir. BulursamKader25 dostum teşekürke mübarek

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kafkaslı ustam nasılsın naapyon inşallah iyisindir bunla bağlantılı bir haber konusu açtım havuzdaki kuruşa kadar hesaba girmişler diye ayıktırıyom dedim zaten bahaneye bakıyorlar bide iyice canımız sıkılmasın dar zamanda

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
o iş senin dediğin gibi olmazda sadaka niyetine veren çıkarsa kızılay var diyanet vakfı var askeriye vakfı var yatırmak vermek isteyen yerini bulur ve verir sen canını sıkma bu konulara