maden yatagı

Kanun_bey

Member
s.a degerli ustalarım ben şöyle birşey sormak istiyorum şimdi uşak ta avrupanın en büyük maden yatagı var 10 yılda 80 ton altın çıkartıldı dahada çıkartılmaya devam ediyor ben bu maden yatagının yakınındaki akarsudan kendi imkanlarım dahilinde eleme sistemi ile altın tozu ve maden yatagının yine yakınındaki dagdan kum ile çökertme sistemi ile altın elde ettim ama dahada korkudan gidemedim çünkü sonuçta orası belli bir maden yatagının işletmesi ben şimdi elimde yıkama elegi ile yakalanırsam jandarmaya ne diyecem alıp götürürlermi beni

The Thing

C*
Süper Moderatör
Şimdi sistem derken nasıl bir sistem bu?Jeneratör var mı işin içinde?
Yoksa şu Pan tavası dedikleri elek gibi bir şey ise sorun olmaz, balık tutuyorum hesabı.

Tastan

Editör
Kazma kürek görüp alıp götüren elegide es gecmez bence dikkatli olmakta fayda var adamlar tonları götürür izlerler senin bulacagın birkaç grama göz yummazlar malesef..

Kanun_bey

Member
@The Thing hocam pan ile yapıyorum yani kısacası altın madenınden kaçak olarak faydalanıyorum

timur964

konularim
kullanılan sisteme göre ramatın ramatı olur işede yarar imkan varsa hangi sistemle yoplanıyorlar bilmek gerek 1 ay çalış işçi olarak orada :72:

Cann

Editör
Vatan topragini cakallar soyarken jandarma nerdeydi..

Kanun_bey

Member
kullanılan sisteme göre ramatın ramatı olur işede yarar imkan varsa hangi sistemle yoplanıyorlar bilmek gerek 1 ay çalış işçi olarak orada :72:
timur hocam başvuru yaptım zaten ama dönüş yapmadılar daha adamlar koskoca dagı bitirip bölgede devasa bir çukurun içinde çalışıyorlar