Mağara olabilir mi?

benacemi

Member
Merhabalar değerli üstatlarım. Arazide gezerken böyle bir yapıya denk geldik ne olduğuna anlam veremedik.Acemiliğimize verin.Siz değerli üstatların yorumlarınızı bekliyorum.Desteklenen büyük kayaların altından serin bir hava akımı var.Taşlarda gördüğümüz kadarıyla oyma ve ya sunak göremedik.
Ekli dosyayı görüntüle 243491

Ekli dosyayı görüntüle 243492

Ekli dosyayı görüntüle 243493

Ekli dosyayı görüntüle 243494

Ekli dosyayı görüntüle 243495

Ekli dosyayı görüntüle 243496

Ekli dosyayı görüntüle 243497

Ekli dosyayı görüntüle 243498

Ekli dosyayı görüntüle 243499

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Thing

C*
Süper Moderatör
İlginç bir yer, yapıştırmamı kayalar, yaslanmışlar sanki, hava akımı kontrol et.

Siva

Bilgili Üye
4 ve 5 resimde hava akisi bir giris neden olmasin . Sanirim tilki vs eselemis topragi icerde bir siginak sezmis saklanma barinma yapmis gibi kendisine. Alttaki sirali kayalari bosalt arada bir tas var buyuk kaya ile onu xikartmaya calis anlarsin ellemi sikistirilmis yoksa dogalmi anlarsin

Siva

Bilgili Üye
Beyaz olan sirali kayalari cikart

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yok üstadım yapıştırma değil yaslanmışlar arkaya
Konu basinda magara tarifi yapmisin .oyma sunak sembol vs de gorememisin.ozaman dogal kaya olusumudur her arazide mevcuttur.dolayisi ile sektorumuze hitap etmemektedir...haaa yok baska tarifin arge islem vs varsa neyegore yapildi ne umuldu O kaya delikleri ve siyrintilar nasil olmus bilinmesi gerek

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Alan yakinsa daha fazla arge yapmak lazim.
Hava akimi var dediginiz yerde yilan kamera salacak yer varsa bakilmalidir.
Kilavuz bir kablo ile yilan kamera is gorur.

Muhtemelen mezarlik alani.
Epey elden gecmis.
Bircok figur kirilmis.

benacemi

Member
4 ve 5 resimde hava akisi bir giris neden olmasin . Sanirim tilki vs eselemis topragi icerde bir siginak sezmis saklanma barinma yapmis gibi kendisine. Alttaki sirali kayalari bosalt arada bir tas var buyuk kaya ile onu xikartmaya calis anlarsin ellemi sikistirilmis yoksa dogalmi anlarsin
Evet hocam orda bir yaban hayvanı yaşamış o bariz belli ama büyük kayaların altındaki destekler beni şüphelendirdi zaten.Sıralı kayalar dediğiniz hangileri hocam?

benacemi

Member
Konu basinda magara tarifi yapmisin .oyma sunak sembol vs de gorememisin.ozaman dogal kaya olusumudur her arazide mevcuttur.dolayisi ile sektorumuze hitap etmemektedir...haaa yok baska tarifin arge islem vs varsa neyegore yapildi ne umuldu O kaya delikleri ve siyrintilar nasil olmus bilinmesi gerek
Üstadım bu bölge daha önce açtığım konuda bahsettiğim kaplumbağalı bölgeye yakın. O yüzden siz değerli üstadların fikirlerini almak istedim.Buranın tam karşısında şöyle bir kütle var
Ekli dosyayı görüntüle 243500

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

benacemi

Member
Alan yakinsa daha fazla arge yapmak lazim.
Hava akimi var dediginiz yerde yilan kamera salacak yer varsa bakilmalidir.
Kilavuz bir kablo ile yilan kamera is gorur.

Muhtemelen mezarlik alani.
Epey elden gecmis.
Bircok figur kirilmis.
Üstadım diğer açtığım konuya yakın bir bölge içerisini telefonla çekmeye çalıştım ama net bir görüntü alamadım. Bu işaret nedir peki hocam ben anlamadım Ekli dosyayı görüntüle 243501