Mağara ve karşısındaki şapel ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mucit kardeşim üçgen olan taş ve ilk resimmin karşısındaki kayalığın tepesinde. Yani aynı yerde değil. Orası çok işlek bir yol olduğu içinde resimleri tam olarak çekemedim. Giriş kısmının üst tarafı emanet gibi duruyor. Tahminimce girişte üçgenin altında hediyesi bulunuyor. Yok eğer hedişye ile yetinmeyip gösterilen yoldan ilerlersen tuzak harekete geçerek giriştekileri öldürmesi için planlanmış olabileceğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra orasının sahipli olduğunuda düşünüyorum. Bana göre burası papazın yada önemli birinin kızının mezarı. Değeri olduğu kadarda çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bakalım hakkımızdan hayırlısı.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar mağaranın genel görünümü aşağıdaki gibidir. Kapalı girişi ve üçgenin duruş şeklini çizdim. Boşluk sesi aldığım dediğim duvarda bu üçgenin ucuna doğru köşelerden aşağı inen 2 üçgen de vardı. Diğer resimler yakın zamanda elimde olacak ve burada tekrar paylaşacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 117643

Ekli dosyayı görüntüle 117644 Burası üçgenin dibine kadar olan kısmı kırmışlar kaya yapısı tamamen aynı.

Ekli dosyayı görüntüle 117645

Ekli dosyayı görüntüle 117646

Ekli dosyayı görüntüle 117647 Burası üçgenin hemen altına denk gelen yer. Arkadaşlar yumuşak kuma denk gelmişler.

Ekli dosyayı görüntüle 117648

Ekli dosyayı görüntüle 117649 Burasıda üçgenin uç kısmına denk gelen ve boşluk sesi gelen duvarın dibi.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 117673 Kapılı olan kapının kendisi

Ekli dosyayı görüntüle 117674 Kapının biraz uzaktan çekilmiş hali.

Ekli dosyayı görüntüle 117680 1,2,3,4 yazdıklarım üzgenler yuvarlak alan da boşluk sesinin geldiği alan.

Ekli dosyayı görüntüle 117681 Burasıda mağaranın tavanı

Ekli dosyayı görüntüle 117682 Kapının sağ tarafı

Ekli dosyayı görüntüle 117683 üçgenin tam altı

Ekli dosyayı görüntüle 117684 Burada üçgenin bulunduğu yeri çizdim

Ekli dosyayı görüntüle 117685 Kapalı kapı

Ekli dosyayı görüntüle 117686 Üçgenlerin yakından çekilmiş hali

Ekli dosyayı görüntüle 117687 Boşluk sesinin geldiği yerin resmi

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
dostum anladığım kadarıyla jeneratör kullanıyorsunuz tanıdık büyük tesisatçın var ise karot makinesini ödünç al (en fazla bir uc alır verirsin) karot makinesiyle bosluk sesi aldıgın yerleri del ve zamandan kazan işçilikten kazan ve daha az yorul önünü gorme şansın olur en güzeli budur...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Orda resim cekiyordun, telefonun şarjı olmasına rağmen telefonun kapandı ve açılmadı dogrumu anladım?

Çünkü bendede öyle oluyor bir yer var, 3 defa gidip denedim hatta iki telefonla ikiside ücündede kapandı. Resimi çekerken flaş patlıyor resim çekiyor ve o sırada telefon kapanıyor ve açılmıyor!

Aradan zaman geçip ordan uzaklasinca açılıyor ve resim yok. Bu olay her yeri resimlerken olmuyor. Sacede bir yeri :) yoksa bir metre sağında solunda gayet resim çekmek mümkün.

Ve resmini cekemedigim yer çok çok eminim Horasan giriş.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Orda resim cekiyordun, telefonun şarjı olmasına rağmen telefonun kapandı ve açılmadı dogrumu anladım?

Çünkü bendede öyle oluyor bir yer var, 3 defa gidip denedim hatta iki telefonla ikiside ücündede kapandı. Resimi çekerken flaş patlıyor resim çekiyor ve o sırada telefon kapanıyor ve açılmıyor!

Aradan zaman geçip ordan uzaklasinca açılıyor ve resim yok. Bu olay her yeri resimlerken olmuyor. Sacede bir yeri :) yoksa bir metre sağında solunda gayet resim çekmek mümkün.

Ve resmini cekemedigim yer çok çok eminim Horasan giriş.
Doğru anlamışsın ustam sadece orada ve birde şuan hatırlamadığım bir yerde olmuştu. Orada tamda kapalı kapı dediğim yerin kırılan yerinde enteresan birşey gördüm ve çekecekken oldu :) O kayanın içerisinde sanki kılcal damar ağı gibi saran enteresan bir şey vardı. Sonradan yüklediğim resimleri şuan orada çalışanlardan aldım :)

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Doğru anlamışsın ustam sadece orada ve birde şuan hatırlamadığım bir yerde olmuştu. Orada tamda kapalı kapı dediğim yerin kırılan yerinde enteresan birşey gördüm ve çekecekken oldu :) O kayanın içerisinde sanki kılcal damar ağı gibi saran enteresan bir şey vardı. Sonradan yüklediğim resimleri şuan orada çalışanlardan aldım :)
Cekemezsin ve kıramazsın. Kafaya tam koy açacağım de burda bir şey yani gömü var de git istersen. Bu işi o gün bırakırsın.

O telefonu kapatan İnanki çok güçlü.

Varsa elinde cihaz oda kafayı sıyırır orda :) bir başlar ötmeye susmaz bir daha. Yada hiç gık bile demez.

Nasıl olacak dersen kelin merhemi olsa başına çalar. Hacı hoca cinci onlarlada uğraşma. Bırak git başka yerde ara.

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Arkadasima sen niye zemine kafayi taktin biraz tavana ve tavana yakin yerleri arastir ordaki üstüste binen Üçgen ler in anlami odur sana birinci resimde hersey anlatilmis demistim selametlen

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
deli firat kardeşim dediğin yerde şapel in ikinci kısmı var. Şuan oranın resmi olmadığı için yükleyemiyorum. Orada çalışma yapılması imkansız gibi birşey. Köyün girişi ve yolun hemen üstü.