Mağara ve kayanın ortası, bu ne isareti

GERMO

Engellendi
[QUOTEdadas_25;533564]Dediğim resimde görünen kanatlı bir aslanı anımsatıyor. Emin olmak için biraz daha uzak resmini istemiştim. Sahaya giderseniz sizde iyice inceleyiniz.[/QUOTE]
@dadas_25 ustam inceleme yönü mesafesi nasıl tavsiye edersiniz

Ustam bunlar aşağıdan çekilmiş resimler

Ekli dosyayı görüntüle 222749Ekli dosyayı görüntüle 222750

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim gördüğüm budur ama emin olmak gerekir. Eğer kanatlı aslan ise hititler veya vikinglerin kullandığı biliniyor ve bu yönde araştırma yapmanızı öneririm. Çevrede tümülüs veya kral için güzel bir yer bakmalısınız diye düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 222751

GERMO

Engellendi
@dadas_25 ustam arka tarafta 1,5 km arkada çok güzel bir tümülüs mevcut, yinede o bölgeyi kırtik kırtik milim milim aramak lazım, küçük tepeler tümsekler var ustam, cubukla bir cok dikdrtgen oda seklinde 10 dan fazla isaret buldum, cubuga guvenemedigimden, islem yapamadim, inceleme yaparım inşallah, hayırlısı olsun.

Son düzenleme:

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
GERMO. Ustam V işareti 2 adet mezar olduğunu gösterir. Ana işarete sırtını ver karşıya bak ağaçları rahat görmen gerekecek. Ağaçların olduğu yerde arazi hafif meyili ise orada boşluk kontrolü yapmanı öneriyorum.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayalığın birde üst tarafını görsek iyi olurdu. Düz çizgi olan yeri kontrol et. kayanın içine doğru boşluk varmı Ekli dosyayı görüntüle 222764

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@GERMO. Ustam V işareti 2 adet mezar olduğunu gösterir. Ana işarete sırtını ver karşıya bak ağaçları rahat görmen gerekecek. Ağaçların olduğu yerde arazi hafif meyili ise orada boşluk kontrolü yapmanı öneriyorum.
@Aliömer ustam tepenin eteklerinde belirli yerde dikdörtgen boşluk tesbiti yaptım, işarete kafam takıldı, nette o kadar aradım buna benzer bir işaret bulamadım, ilginiz için teşekkür ederim ustam, varolun.
Ustam V işareti olan yerden gozuken ağaç bu önünde güneye doğru mezar işareti yerdi, resimde gözüküyor, çubukla tesbit edilen mağaranın önünden buraya getirdi, yaklaşık 30 mt mesafe, 1,5 x 3 mt yapılan işlemde sonuç sıfır. Birde islem yapilan yerin 3 mt altinda yine bir mezar isareti verdi, Hani bu bazı ustalarımın sapma dediği duruma kafam takıldı,

Ekli dosyayı görüntüle 222768Ekli dosyayı görüntüle 222769Ekli dosyayı görüntüle 222770

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Kayalığın birde üst tarafını görsek iyi olurdu. Düz çizgi olan yeri kontrol et. kayanın içine doğru boşluk varmı Ekli dosyayı görüntüle 222764?/QUOTE]
bozoklu ustam teşekkür ederim, ustam boşluk işareti ve başka işaretler de kaya mezar tipi buyuk kayalar var, çubuğa guvenipte karar vermek istemedim, ben sadece o kayanın ortasındaki işaret nedir diye aradım bulamadım, alan temiz ve bereketli bir yer, ustam cihaz ile teyit etmeden olmuyor. ?

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
GERMO Ustam selamun aleyküm ,

Burayı çözerim daha fazla foto lazım heryerin varmı ?

GERMO

Engellendi
@GERMO Ustam selamun aleyküm ,

Burayı çözerim daha fazla foto lazım heryerin varmı ?
@ZİKRULLAH ustam resimler bu konuda, şimdiden teşekkür ediyorum. Ustam güzel işaretler var fakat çubuğa guvenipte işlem yapılmıyor, buralarda mahrumiyet yerleri aradigini bulamiyorsun, bu bölgede iki il ve 5 icede gümüş çubuk bulamadım, tesbitlerde pirinç ve alüminyum çubuk yanılttı güvenim bitti çubuğa,
ustalar resimlerde ne görünüyor | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Son düzenleme: