Mağaradaki Kilit Taşını Çıkartmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hilti ile neden sonuç alamadınız? kaç metre deldiniz? arkada oda olduğunu kesin biliyorsanız en pratik çözüm kaya kalınlığını tespit etmeniz. bunun ise gene en kolay yolu hiltidir.

akyol

Bilgili Üye
içeride oda olduğuna eminseniz matkapla bir delik açın yılan kameralardan 1 adet gönderin arkasında ne var öğrenin gerçekten oda varsa matkap ucu belirli bir yerden snra boşa çıkaçaktır yoksa zaten ne yapsanız boş kolay gelsin

timur964

konularim
bu yapılan yanlıştır agalar yorumları okuyun kızıl sultan sayfa saybine yazıyor @timur964 ismınden dolayı buna yazıyor nık ismiii istedigini secerrrr

ve bu nedirrrrrrrrrrrrrrrrr

Ekli dosyayı görüntüle 205277istediğini seçrmez kurallara uymak zorunda uyarılır uymazise gereği yapılırsenn niye celallendin:200:

kimse kim senin nerden sultanın olması gerekiyor ne iş kadını kızı girince böylemi olması gerekiyor

bumu kural bumu saygı

Mehmet_mehmet

Engellendi
Bak değerli ustam hiltiyle çevresini açın ( zehirlenmeye dikkat edin)

timur964

konularim
Gayet sakinim
Telaşlı olduğumu da nereden çıkarıyorsunuz
Senin bu yaptığın itham değil mi ?
Eleştiriye açık değiliz bizim düşündüğümüzün haricinde fikirlere tahammül edemiyoruz de gitsin be gardaş
Şimdi bu mesajı da sil gitsin
Hadi bana eyvallah bi daha da gelmem buralara
bizim tahammulle alakalı bi sıkıntımız yok bir başkası sana ceap yazar sıkıntı çıkar siyasi içeriklere musade etmiyoruztum sohbete bu vesileyle arzederimhayırlı akşamlarsohbet

timur964

konularim
evet işini kafana göre yapıyon belli hiç bir şeyin peşinde deyilim haksızlıgı sevmiyom ondandır

ben nerdese 24 saat burdayım herkezede elimden geldigi kadar yardım ediyorum evettt anlamayan arkadaşlare resim üzerinde de yazip çizıiyorum faydalı birşeyler yapıyorum yani sorurn deyil benim için @timur964
haksızlıkmı asla bak bir uyemiz tartışmayı başlatmış bilebuna musade etmiyoruz her şarttasonu tartışma oluyor herkez farklı duşucelerde bizde o farkları burada öürenmek istemiyoruzbuna musade yok

khan

Yeni Üye
kardeşim taş levye gibi bir malzeme ile hafif oynuyormu? kimildiyormu? bunu dene bence. sonuçta o taş sanki oraya yerlestirilip cevirilerek sıkıştırılmış gibi. dikkat et ama, tuzak görevi görebilir. kayıp dusmesin üstünüze.

poseidon2023

Uzman
aga kusura bakma gereksiz yere konunu dagıttık Sedatuslu

Geniş acılı resim cek yeri konpile göre bilecegimiz şeklinde

Ve magrayın dış görünüşü ve sag sol tarafı ve giriş kemeri ve ilk giriş ayagını attıgın yer ve icerde dört duvar kare mihrap cerceve gibi yerler varsa tavanı zemini sag solda seki tarzı yer varsa girişten saat on yönünden iki yönüne dogru resim

demiştim daha iyi yardım ederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...