Mağmayami ineceksin be mubarek

Memolii

Aktif Üye
Yahu ben bunlarin enistesiyim.
Bu azimde hic kayinbirader gormedim. :))

3 metre islem yaptiracak adam bulamadim hemu de %100 garantili bir yer icin.
100 metre dikine islem yapacak bir ekip de ben isterim :)))))
Abi adamları ceza yemekten kurtar tazminatlarini öde ondan sonra 100 ye kadar kazdir hazır ekip ?

KULT

Aktif Üye
Yahu ben bunlarin enistesiyim.
Bu azimde hic kayinbirader gormedim. :))

3 metre islem yaptiracak adam bulamadim hemu de %100 garantili bir yer icin.
100 metre dikine islem yapacak bir ekip de ben isterim :)))))
Ustam sen kesin dedikten sonra 10 metreyede ineriz. Listene üç kişilik köstebek biraderler diye ekle bizi.

Hoplit

Bilgili Üye
@Hoplit usta buraya taşıdım seni,
deşifrelere mevcut konu başlıklarından devam ederiz,
böylelikle kaçırmamış oluruz :D
bundan sonra yalanları ifşa edeceğim olmadı bende daha sansasyönel yalanlar söylerim ayıp yaa,

bak size bişi daha diyeyim bu haberlerin bir çoğu gerçekte olmayan haber gazeteci yazacak bulamayınca kafasından düzüyor ben bu lafımın arkasındayım hiçte ayrılmam. bu define haberlerinin içinde ancak 100 taneden 3 tanesi doğrudur diğerleri hep düzmece.

şimdi size desem volçan 650 ton mal saklamış bana gülersiniz. gazeteci 7 defineci 100 metre kazmış diyor gülen yok halbuki buna her taraftan gülmek lazım. hiç 7 kişi 100 metre kazabilirmi türkiyede dağın tepesini kazsan 20 metreden sonra su çıkar be mübarek şu yalanı az ayarlı söyleyin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
bundan sonra yalanları ifşa edeceğim olmadı bende daha sansasyönel yalanlar söylerim ayıp yaa,

bak size bişi daha diyeyim bu haberlerin bir çoğu gerçekte olmayan haber gazeteci yazacak bulamayınca kafasından düzüyor ben bu lafımın arkasındayım hiçte ayrılmam. bu define haberlerinin içinde ancak 100 taneden 3 tanesi doğrudur diğerleri hep düzmece.

şimdi size desem volçan 650 ton mal saklamış bana gülersiniz. gazeteci 7 defineci 100 metre kazmış diyor gülen yok halbuki buna her taraftan gülmek lazım. hiç 7 kişi 100 metre kazabilirmi türkiyede dağın tepesini kazsan 20 metreden sonra su çıkar be mübarek şu yalanı az ayarlı söyleyin.
Asli 10 metre.
Yazarken bir sifir (0 ) fazla yazmis.
Olmus mu 100

Birde sifir ise yaramaz
Bir sifirdan buyuk derler.
Demek ki buyukluk kucukluk sartlara bagli.

Zengin adama 1000 lira uzatsan kizar.
Ayni adam iflas ettiginde 1000 lira versen tesekkur eder...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam sen kesin dedikten sonra 10 metreyede ineriz. Listene üç kişilik köstebek biraderler diye ekle bizi.
Sinav acacagim o zaman.
Elemeleri gecenlerle yuruyecegim. :)))

21 metre islem yaptik diyeni cok gordum. Yahu 7 metrelik apartman yapar. Ben 3ncu katta oturuyorum balkondan bakarken basim donuyor, korkuyorum. Tebrikler diyorum, baska birseyde demiyorum :)))