Magnezyum çubuk

balkaya34

Bilgili Üye
Bakin güzel site sakinleri arkadaslarim. @balkaya34 ustanin basina gelen mevzu bizim sitemizde zamaninda Kurani kerimin ayetlerini agzindan dusurmeyen

Ustam.hatirlarsan zikrullah kalintisiydi sefer...senden dolayi barinamayip baska mekanlarda pazarladilar degnekleriii

Selam arkadaslar ,,, Vedat Baştürk ün banka hesabinda para koymamıs kaçırmış, EVİNE ev tapusuna HACİZ koydum , Denizhan denen ,( Krasimir marinof) la ve birde İSRAFIL diye birisi Var bunlardan uzak durun bunlar tokatcidir bunlar MAGNEZYUM.VE NIOBYUM CUBUK SATANLARDIR , bir diger adlarida ARKEOLİVE dir bunlar bir sebekedir , Ev tapusuna haciz koyduk

odin

Editör
Bu magnezyum cubugu ilk almanyada duran mahmut adli kisiden duydum. Konu icinde muhabbeti gecmisti saniyorum. Arkeolive da bu elemana atifta bulunuyordu youtube videolarinda. Bu magnezyum cinde uretiliyormus, bloklar halinde geliyormus vs vs anlatiyordu.
Bazi yazilari gorunce rahmetli yasar nuri ozturkun allah ile aldatmak kitabi geliyor aklima. Fiks milim sasmiyor yontemleri. Amazonda varmis aliyim bir ara indirime duserse.

balkaya34

Bilgili Üye
Magnezyum cubuk is yapan coktur, bulan coktur, bulamayanda coktur. Ayrica niyobyum cubuk on numaradir, benim birkac güne elime geçecek. Niyobyum konusunu bu sitede gormedim, eger oyleyse sitenin çarkları yavasladi demektir. Bu konuda bilgiler cok az piyasada.

Selam ,, Isde bu sef- er banatavsiye eden kisı.Magnezyum.direk altina gidiyor dedi.
Sonra magnezyimun hic bir ise yaramafigini anlayinca ,Donduler Niobyum çiftli cubuk isine oda is yapmadı.Ama bu arada Esgi parayla 5,5 Trilyon tl vurgun yapdilar, Icine numune ,KIL olacak dediler denediler olmadi ,Bulgaristan-dan ,Kil gelmesi grrekir dediler ,Sonra Bizim Altin numunelerle olmuyormusda Almanyadan NAGGIT altin gelmesi gerekiyormus , Bunlar Vatshapta gurupda oluyor tabi uye olmayan giremiyor .Ben artik tahammülüm kalmadi ,Dedum yahu biz çubukmu aldık ,Yoksa , Bir gelinmi aldik Bulgardan kil,Almandan Naggit diye itiraz edince isler karıştı ve bir müddet sonrada o gurup dagildı , yani saniyorum 2 trilyin civarindada Niobyumdan vurdular ,Sef - Er dahil tümü toz oldu

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Allah cc helal kazanç versin.
İnsanin girtladigin haram gecince, 7 nesline sirayet eder. Bu nedenle atalarimiz DEDE KORUK YER, TORUNUN DİŞİ KAMAŞİR derler.

Bahsedilen rakamlar bize gore cok yuksek. Devlet memuru 30-40 sene calisiyor 200 bin lira ikramiye alamiyor.

Şu kesin ki;
Haramdan gelen 100 lira
Cepten 110 lira olarak cikar.
Sahtekarlikla elde edilen paralar cok cabuk erir gider. Kimseye yar olmaz.
Haram; tuzlu su gibidir. Tuzlu su içenin harareti gecmez tekrar tekrar içer. Bu kisirdongudur.

Bu nedenle diyorum ki;
Her defineci birgun bu siteye gelecek.
Dogrulari okuyacak,
İsin rajonunu ogrenecek
Kandirilmayacak, bilgilere burada ulasacak.

Bu sebeplerden dolayi, tum sosyal medya hesaplarimi sildigim halde bu siteyi birakamadim. Bu sitenin uyesi, moderatoru, super moderatoru hep beraber cok guzel bir misyona sahip cikarak aslinda cok buyuk bir sanal STK olarak hizmet ediyorlar. Bu buyuk bir yardimlasmadir, gorevdir.

Benim gordugum ve bildigim son 4 yil.
Bu site bembeyaz bir kagit gibi duruyor. Uzerine ufacik bir leke olsa hemen gozukuyor. Barinamiyorlar, kalamiyorlar. Kalamayacaklar da insallah. Bu hususu çok onemsiyorum.

hagayret74

Member
Allah cc helal kazanç versin.
İnsanin girtladigin haram gecince, 7 nesline sirayet eder. Bu nedenle atalarimiz DEDE KORUK YER, TORUNUN DİŞİ KAMAŞİR derler.

Bahsedilen rakamlar bize gore cok yuksek. Devlet memuru 30-40 sene calisiyor 200 bin lira ikramiye alamiyor.

Şu kesin ki;
Haramdan gelen 100 lira
Cepten 110 lira olarak cikar.
Sahtekarlikla elde edilen paralar cok cabuk erir gider. Kimseye yar olmaz.
Haram; tuzlu su gibidir. Tuzlu su içenin harareti gecmez tekrar tekrar içer. Bu kisirdongudur.

Bu nedenle diyorum ki;
Her defineci birgun bu siteye gelecek.
Dogrulari okuyacak,
İsin rajonunu ogrenecek
Kandirilmayacak, bilgilere burada ulasacak.

Bu sebeplerden dolayi, tum sosyal medya hesaplarimi sildigim halde bu siteyi birakamadim. Bu sitenin uyesi, moderatoru, super moderatoru hep beraber cok guzel bir misyona sahip cikarak aslinda cok buyuk bir sanal STK olarak hizmet ediyorlar. Bu buyuk bir yardimlasmadir, gorevdir.

Benim gordugum ve bildigim son 4 yil.
Bu site bembeyaz bir kagit gibi duruyor. Uzerine ufacik bir leke olsa hemen gozukuyor. Barinamiyorlar, kalamiyorlar. Kalamayacaklar da insallah. Bu hususu çok onemsiyorum.
Slm ustam bizlere katkın çok büyüktür Allah cc senden ve neslinden razı olsun. Sayende çok şeyler öğrendim özellikle çubuk konusunda inşaAllah nasip olursa tanışıp elini öpmek isterim slm ve dua ile ustam.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Slm ustam bizlere katkın çok büyüktür Allah cc senden ve neslinden razı olsun. Sayende çok şeyler öğrendim özellikle çubuk konusunda inşaAllah nasip olursa tanışıp elini öpmek isterim slm ve dua ile ustam.
Aleykum selam.
Allah cc razi olsun kardasim.
Konyaya yolu dusen herkese kapim acik insallah.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selam ,, Isde bu sef- er banatavsiye eden kisı.Magnezyum.direk altina gidiyor dedi.
Sonra magnezyimun hic bir ise yaramafigini anlayinca ,Donduler Niobyum çiftli cubuk isine oda is yapmadı.Ama bu arada Esgi parayla 5,5 Trilyon tl vurgun yapdilar, Icine numune ,KIL olacak dediler denediler olmadi ,Bulgaristan-dan ,Kil gelmesi grrekir dediler ,Sonra Bizim Altin numunelerle olmuyormusda Almanyadan NAGGIT altin gelmesi gerekiyormus , Bunlar Vatshapta gurupda oluyor tabi uye olmayan giremiyor .Ben artik tahammülüm kalmadi ,Dedum yahu biz çubukmu aldık ,Yoksa , Bir gelinmi aldik Bulgardan kil,Almandan Naggit diye itiraz edince isler karıştı ve bir müddet sonrada o gurup dagildı , yani saniyorum 2 trilyin civarindada Niobyumdan vurdular ,Sef - Er dahil tümü toz oldu
Yav ustam sen neler söylüyorsun böyle :rolleyes: miktarlara bak... Tövbe tövbe....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a. arkadaşlar Allah razı olsun bilgiler tecrübeler altın degerinde bende magnezyum çubukları araştırırken bunları okudum direkten döndüm
.
Ustam sitelerden veya yotub vb gibi sosyalmedyadan vs . para ödeyip çubuk felan almayın .. çabuklarınızı kendiniz yapın ve bol bol pratik yapın .. çubuğu böyle çözersiniz .. satın aldığınız çubuklar hiç anlatıldığı gibi iş görmez .. .. ben çubuğun feriştahını buldum en güzelini buldum .. çubukta enson zirve budur. filanca ilavelidir fişmanca takviyesidir vs vs gibi yalanlara inanmayın .... .. para ödeyip çubuk almayın ..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bende fırıl fırıl dönsede bu cubuklar su ve boşluk diyorum altın bulan cubukmu olur !!!