Mahsen mi? Oda mezarmı? Girişi nereden?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
tatar26 üstadıma katılıyorum ve ayrıca ekliyorum bu bölgede bakılacak başka yerlerde var. Biraz çalış reis :) bol resim bol resim ustam. Rabbim rızıklandırsın inşaEllah. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135696

Bahattin

Member
Evet usta o senin işaretlediğin kaya u şeklinde uzak çekimi var boşluk tesbiti yap dediğin yeri kazdık orasıda kise vuruyor ama onun altında olduğundan bende eminim resim çok usta video atabilsem daha açıklayıcı olacak ama atamıyorum buda uzak çekimi u işaretinin olduğu yerden çektim yakınlaştırırsan görürsünEkli dosyayı görüntüle 135702

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
Bahattin yeri daha bulamadınmı:)
bu işler zor işler,kimse malım burda gel al demiyor
senin yerle ilgili benim kanatim aynı, kurtun baktığı yönde giriş ara demiştim
son durum ne?

Bahattin

Member
Yok usta bulamadım daha nasipten ötesi olmuyor ama başarmak asla vazgeçmemektir bulana kadar devam buradan başka elimde yılan kaplumbağa başta olmak üzere bir çok işaret var ama nedense kafayı buraya taktım asla vazgeçmeyeceğim buradan

ÖMER HATTAB

Editör
Yok usta bulamadım daha nasipten ötesi olmuyor ama başarmak asla vazgeçmemektir bulana kadar devam buradan başka elimde yılan kaplumbağa başta olmak üzere bir çok işaret var ama nedense kafayı buraya taktım asla vazgeçmeyeceğim buradan
Bencede önemli bir yer
Allah cc hayırlısını versin usta
önceden açtığın konu bana daha derli toplu gelmişti
burda biraz açılmışsınız sanki,
ufak adımlarla sağlam gitmek gerek.

Bahattin

Member

Pscyhe

Engellendi
Tümülüs mü var orda..yoksa banami oyle geldi..

Bahattin

Member
Bu bölgede tumulus var ama 600 metrw uzakta oturak taşı var onun karşısında burda kaya mezar mevcut

SUSMUŞ35

Member
Ekli dosyayı görüntüle 135808 kolay gelsin ustam arkadaşlarımız gördüklerini söylemişler ilaveten bu gözlerin baktığı yeri incele birde ben bu kayayı kuşa benzettim altındaki bakanda yavrusu gibi duruyor kayanın altında da bir şeyler olabilir çubukla makineyle konttrol et bence

Bahattin

Member
Çubukla yolladım ama çubuklar herhangi bir tepki vermiyor burada dedektöründe boşluk verdiği yeri kazıyoruz yarım metrede kise vuruyor