malburda duvar

Cenko.

Yeni Üye
Arkadaşlar karşıdan çektiğim beyaz duvarın sol üst köşesinde bu var malburda diye tahmin ediyorum siz üstadlar daha iyi bilirsiniz şimdiden teşekkürler ederim birçok farklı açıdan foto var şimdilik bu kadar atabildim

Moderatör tarafında düzenlendi:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Cenko. herbiri ayrı konu değilse tek bir konu içinde yayınla fotoğrafları

Sharpa

Aktif Üye
[video]https://m.youtube.com/watch?v=bufmGntSCRQ [/video]

Cenko.

Yeni Üye
Ben biraz yükleme konusunda acemiyim af buyurun arkadaslar

Cenko.

Yeni Üye
Evet usta yorumunu rica edebilirmiyim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yaw kardeş şimdi rencide etmiim. incitmiim. diyom. Israr ediyor.. Sun. Konu başlığına ilgili görsel paylaşırım şimdi milleti tırstırmanın alemi yok. Sen önce bu yerdeki uzun çimento sıvama yı. Sağüstteki yeni kesim yarım pervazıı.sağ alttaki yerdeki deşelenme kapak kayasını oranın depo olarak mı kullanıldığı ayrıntılarına odaklan duvarda birşey olsa emin ol görürdük. Hadi hoşçakal.Ekli dosyayı görüntüle 214572

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Net bir çizim yok. Çok fazla hayale kapılmayın. Tespitinizi yapın yine olumlu ise şansınızı deneyin.

Storm

Editör
Eğer burda birşey olduğunun kanısındaysan. Öncelikle iç kısmı iyice kolaçan et duvarları tavanı yeri. Oda gibi yerin her tarafını dikkatini çeken bi yer illa ki denk gelir. Özellikle böyle sıvalı olan gibi yerleri 3-5 birşey çıkar bahtına tabi varsa. Ya da saman tarzı birşey al ateş yak dumanı takip et zaten o belli eder dumanın çıktığı noktaları kontrol et. Zannetmiyorum birşey olduğunu ama belli de olmaz