Malzeme olup olmadığını söyleyecek hoca lazım!!

Karargahh

Yeni Üye
O noktanın resmi ile orada malzeme olup olmadığını öğrenebilen hüddamlı (Cinli) kişiler var yardımcı olabilecek varmı biyere baktırmak istiyorum.

CooL

Bilgili Üye
ustam okadar yer nokta vuran hoca olsa kendisi bulur ne uğraşacak büyüyle muskayla.onlar anca insanların duygularını sömürür insanalrı kandırır yok öyle birisi arama boşuna.gerçek görenlerde zaten ermiş kişilerdir onlarda dünya malına tamahkar etmezler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam actitigin konularda. birsey bulabilmek icin dogaustu yontemleri arastirdigin bariz belli..sen busekilde bisey bulmaya odaklanmis. beyninde ve gercekte bunun uzerine nickin gibi karargahi kurmussun...bu gibi durumlarin bi tik ustu saplantidir..bununda bir tik ustu gizli ilimler havas ilmi ebced yazilari gibi uc noktalari deselemeye gider.ve sonucta sosyal hayatin bozulur akil sagligini kaybedersin...bunu yapma...sen otur bi dusun bulunan tum antik yapilar ve objeler icin dunya capinda kurumlar sahislar digaustu gucmu kullandi..hayir..neyi nerde ariyosan onun medeniyetini ve yasayis gelenek tarzlarini okuyup ogrenmenyuzde elli sana katki saglar.bide boyle dusun ve uygula

Nasipseolur

Member
Karargahh Hüddam ve Cin farklı varlıklardır. Hüddam Rahmani bir varlıktır ve asla yalan söylemez,cinler ise çok yalan söyleyebilmektedirler. Hüddam edinmiş,iyi niyetli yani gerçek bir hoca uygun görürse ilgili alanda malzeme olup olmadığını söyler. Ama genelde de işleri olmaz öyle şeylerle. Çünkü Hüddam ı hadım edeceği yani arkadaş edineceği ilk anda ona menfaatine işler yapmam diye şart koşmuştur Hüddam.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Tehlikeli sular, ucu bucağı belirsiz işler.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşim size bu tarz açtığınız farklı bi konuda cevap yazdıydım ama belliki siz tatmin olmamışsınız ve pes etmiyceksiniz. Bak güzel kardeşim eğer böyle bişey mümkün olsaydı bunu ben çoktan başarmıştım lâkin yok o duydukların hep hikaye. Maddenin yerini söylemezler söyleyemezler. Hadimi olanın burda ne işi var ? Hadim Tasavvuf ehli olmak şartı ile Bir Şeyh efendinin Gözetiminde Riyazet ve Zikir üzere Mevla Nasip ederse verilir, oda hazine define için değil ha altını çizeyim bunun. Gerçekten hadimi olan kişi sünnete son derece ittiba sahibi ve Nefsini arındırıp belli bi mertebeye erişmiş kişidir. Böyle bi tanıdığım mübareğe sadece çıtlattım hazine işini daha önemli ve kıymetli şeylere yönel diyip kibarca reddetti beni :) Hadim meselesini insanlar yanlış anlıyor çoğuda bilmiyor bildiğini sananlar dahi bilmiyor. ( İnnâ nahnü nezzelnezzikrâ ve innâ lehü le hâfizün ) Ayeti kerimesinin sırrına vakıf olmak gerek: O kuranı biz indirdik Elbette onu biz koruyacağız. Mevla tealanın Kuranı korumakla vazifelendirdiği Meleklerin yardımcılarının adıdır hâdim yani lügat manası hizmetçi bunlar her bir ayeti her bir süreyi korurlar. Bizden sana kardeş tavsiyesi bu işi ilimsel bilimsel tekniklerle çözmeye çalışın :) Sonra sizi 8 mt.lerde 10 mt.lerde çalışıyorken duyarız

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Olsa ne güzel olurdu demi. Git bi hocaya, yarısınıda hocaya verirdik.son ra yangel yat,bir de site kurardık senin hoca daha iyi benim hoca daha iyi, seninki 10 mt diyor, benimki 20 mt, külçeler, zümrütler falan filan. ....

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu sitede akıllı ve bilgili adam çok elhamdülillah.
Bu nedenle buradaki nasihat-telkin-bilgilere itibar eden felaha kavuşur inşallah.
Buradaki ustalarımızı klavuz kabul eden kişi mezbeleliklere düşmez,
huzursuz olmaz, yanlış iş yapmaz, sahtekar ve çakallık yapanlara çarpılmaz.

Bu işlerden uzak dur kardaşım.
Kelin ilacı olsa başına sürer, sırma saçlı olur.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben bakarim yeri tarif etmen lazim

Meltun

Bilgili Üye
"Bir BAKIMCININ ANLATTIKLARI "
1980 yıllarda tanıdığım ve çevresinin de bakımcı diye adlandırdığı bir kişi vardı. Zaman zaman hazine ve define için ne şekilde bakarak var veya yok dediğini sorardım. Anlatmazdı uzunca bir zaman da anlatmadı, canının çok sıkkın olduğunu hissettiğim bir gün
-Hayırdır?
-Pek hayır değil
-Anlatmak istermisin?
-Ne anlatayım ki
-Olanı biteni deyince anlatmaya başladı.
-Bu güne kadar insanlara define ve hazine hususunda şüphe ettikleri yerler hakkında bilgi verdim, karşılığında bazılarından parada aldım. Verdiğim bilgilerin doğruluğunu ve yanlışlığını hiç araştırmadım. Sonuca ulaşamayıp gelenlere yeniden bakım yaparak bana
Örneğin;
-Aranızda şöyle bir şahıs var kalbi fesatlıkla dolu onun için,
-Böyle çalışmalar esnasında konuşulmaz, siz aranızda konuşmuşsunuz,
-Aranızda içkili kişi var.
Dediklerini anlatıyordum. Bildirilenleri dinleyenler muhakkak şüphe ettikleri biri oluyor, o yapmıştır, o düşünmüştür, o içmiştir diyorlardı. Sonuçta birbirleri ile kötü de oluyorlardı. Nedeni ise bakımcı doğru söylüyor idi
Gün geldi ki kendi kendime bu işin peşindekilerin arasın da hep mi kötü insanlar, hal ve hareketler mi olacakta sonuca ulaşamıyacaklar . Diye düşünmeye başladım.
Bu soru aklıma takılıp rahatsız eder hale geldi, geldi ki hem de ne gelmek. Ne yaparım nasıl ederim. Bu işi anlayabileceğim şekilde nasıl çözebilirim. Araştırmasında iken aklıma hep başkalarına bakacak değilsin ya bir kendimi bildiğim yere bakım yapayım düşüncesi geldi. Kendi bildiğim noktayı da şöyle çözdüm ,hanımın tüm altın ve ziynet eşyalarını aldım. Çok geniş içerisinde türlü meyva ağaçları olan bahçemizde rastgele bir erik ağacının altına beze sarıp gömdüm üzerini güzelce kapattım, oğlumu da yanıma aldım
-Oğlunun ne işi var bakımla diye sordum.
-Bakıma büluğa ermemiş çocuklarla baktığını söyledi.
Konuyu dağıtmamak açısından neden, niçin diye sormadım, sonra diyerek anlatmasını istedim.
Oda bakıma başladım. Ben soruyorum onlar çocuğun ağzından cevap veriyorlar.
-Burada altın var mı?
-Var.
-Nerede?

-Evdemi?
-Hayır
-Komşuda mı?
-Hayır
-Bahçede mi?
-Evet
-Bahçenin neresinde?
-Ağaçta
-Hangi ağaç ?
-Badem mi, Elmamı, Şeftalimi, Kiraz mı? Tüm ağaçları saydıktan sonra erik ağacında evet yanıtını aldım. Kendi kendime iyi gidiyoruz diye düşündüm, düşündüm de bahçede can eriğinden tut bardak eriğine kadar bir çok çeşit var. Neyse buraya kadar geldim devam bu arada çocuğa dikkat ediyorum istenilmeyen bir durumla karşılaşmayayım diye tüm erik ağaçlarını tek tek saydım en nihayet gömdüğüm ağacın altına geldik.
-Bu ağacın neresinde “bana ağacın dallarını söylüyor.”
-Baktım ağacın dallarında yok “bu defa yapraklarını söylüyor” neyse ağacın gövdesinde köküne doğru indik ki çocuk gözüme takıldı vaziyeti hiç hoş değildi , ben onları doğru söylesinler diye sıkıştırdıkça onlarda çocuğa eziyet ediyorlardı çocuk gitti gidecek gibiydi evlattan olmak vardı hemen bakımı bıraktım çocukla ilgilendim ve ben şimdi senin yanında diyorum ki bir daha bakım yapmayacağım.Kendi gömdüğüm vede bildiğim bir noktayı söylemediklerine göre diğer noktalarda söylemeleri mümkün değil ben nerede ise bir evlattan oluyordum .Bu günden sonra kimseyi ümitlendiremem vede riske atamam onun için bu işten vazgeçiyorum.