Mayhem Uyuma

mayhem

Co Admin
Co Admin
Evet kaynak usta her isin bir erbabi var doktorlarin anlamadigi mevzular teknoloji hala cok geri .okadar okumus doktorasi olan insan bazen bilemiyor ve yetersiz kaliyor oysa bazi insanlar Şipşak cozuyor filim cekiliyor sorun bulamiyorlar sendw birsey yok deniyor oysa insan hasta kemikde bir terslik var bu tersligi duzelte biliyor bazi kimseler ama filmini cekip canli canli gorwn profosör cozemiyor isi :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Davinçide resimde ne varsa burdada o var leonardo tanimamazliktan gelme bak bende seni tanimam;) bu cocuk sana ne yapti bilmiyorum . Ne yapti yaz cozum bulalim :)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Evet kaynak usta her isin bir erbabi var doktorlarin anlamadigi mevzular teknoloji hala cok geri .okadar okumus doktorasi olan insan bazen bilemiyor ve yetersiz kaliyor oysa bazi insanlar Şipşak cozuyor filim cekiliyor sorun bulamiyorlar sendw birsey yok deniyor oysa insan hasta kemikde bir terslik var bu tersligi duzelte biliyor bazi kimseler ama filmini cekip canli canli gorwn profosör cozemiyor isi :)
Adam bu ya idama mahkum olanları kraldan izin isteyip , sıcağı sıcağına otopsi yaparmış:)
Siyah safradan kaynaklıdır demiş varis için , devamında ama kanda görülen her siyahda, siyah safra değildir demiş..
Bunu ne filimde görebilirler nede dizilerde :)

Allah ilmi çalışana veriyor...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Davinçide resimde ne varsa burdada o var leonardo tanimamazliktan gelme bak bende seni tanimam;) bu cocuk sana ne yapti bilmiyorum . Ne yapti yaz cozum bulalim :)
Valla bu çocuk yenim 2 saat önce ailece bir cafede çay içelim dedim çıktık
Dönüşte Yeni mi gördüm onlarda bir yerden geliyorlar karşılaştık
Öpmek isterken olay farklı boyutlara gitti hala sersem gibiyim :181::181:
Muhammed ali vuruşu yaptı bana :S:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Benim atgim resimden daha karisik bir mevzu ;) insan bi cikolata alir verir oyle hemen opersen tekmeyi yersin varmi oyle bedavaya ;)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gorselde kirallar var ne ararsan var sular altina gomulmus sortum yoktu olsa bir kac gorsel cekerdim ;) yukarda gok yuzune dikkatli bak cihaz orda :) gozlukleri takmangerek gorebilmen icin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Gorselde kirallar var ne ararsan var sular altina gomulmus sortum yoktu olsa bir kac gorsel cekerdim ;) yukarda gok yuzune dikkatli bak cihaz orda :) gozlukleri takmangerek gorebilmen icin
Sen var ya az deyilsin şimdi jeton düştü :23:
Bahsetmistin daha önce

O kolayı var bunun
2 tupe bakar :322:
Eğer emin Sen deymezmi ?
Tupum deyilsin dersen o ayrı mesele suda doğum var ama tespit yok henüz :322:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bak burda ne varsa uzaylilarda bunun pesinde ;) daha detayli bak yukarlara . Burdaki olay cok farkli yukarlardan giris olsada icleri su dolmus kapali alanlari acsanda icerde kalirsin buyuk is buranin ziyaretcileri cok fazla zaten onlardan birini yakalasam defineyi bulmus oluruz :) ama nasil senin bi fikrin varmi nasil yakalariz bu cisimleri :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bak burda ne varsa uzaylilarda bunun pesinde ;) daha detayli bak yukarlara . Burdaki olay cok farkli yukarlardan giris olsada icleri su dolmus kapali alanlari acsanda icerde kalirsin buyuk is buranin ziyaretcileri cok fazla zaten onlardan birini yakalasam defineyi bulmus oluruz :) ama nasil senin bi fikrin varmi nasil yakalariz bu cisimleri :)
Ermeni tuzağı kuralım valla hiç bir yere canlanamazlar biz gidip cikartmasak
Söylemesi ayıptır cok ta güzel yaparım ermeni tuzağı :23: