Medyumluk ve hipnotizma

malibu_18

Bilgili Üye
ustadim yazilarimda eksik biraktigim bir nokta olmus. once onu acikliga kavusturayim. ben inancimiz geregi bu ruhani varliklara inaniyorum. fakat bir insanin duayla tehditle falan gomusune askerlik ettirebilecegini, yada bu ruhani varliklarin altin gumus yada her neyse bu materyalleri sahiplenebilecegi masallarina inamiyor ve kabul etmiyorum. velevki bunlarin gercek olugunu kabul ettim diyelim, biri bana hocanin bu cinleri neye istinaden yaktigini mantikli olarak aciklasin yine susup oturayim. ve yine diyorum ki farzi mahal hoca cini yakti gomuyu aldi, bir kisi bana cevap versin, hoca oradaki gomu icin ruhani bir varligi neden yakarak katletti. ve yine soruyorum bu hocanin yaptigi vahset degilmi, ucbes altin parcasi icin bu vahseti yapan hocadan ne hayir gelir. son olarakda sunu sorup kabuguma cekilecegim. yaktigi cinin arkadaslari anasi danasi yokmu ki bu hocayida onlar katletmiyor.kendini bu ilme adamis olarak lanse eden bu psikopat takimi nasil oluyorda kendini allah yoluna adamis mubarek insanlar olarak topluma kakalayabiliyor.

benim kafada birini buldum en sonunda :D

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bana 1 harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum diyen bir peygamberin (sav) ümmetiyiz , okumaktan araştırmaktan kimseye zarar gelmez ustam . Ayrıca sadece doğruyu değil yanlışıda okumak gerekir . Sürekli inandığın şeyleri okursan inanmadıklarının ne durumda olduğunu/olacağını nasıl bileceksin değil mi ? Kaynak olarak paylaşılan emek verilen her bilgi benim nazarımda kutsaldır . Konu kaynak olarak paylaşılmış yanlış yerlere gideceğini sanmıyorum , konu üzerinden fikir beyanları olacaktır elbette , kafayı takma o yüzden . Paylaşım için teşükkürler .
-değerli ustam bu kitapta bilgi yok o açidan tabiki sizler bu kitabin yazari değilsiniz doğru dersiniz araştirmaktan zarar gelmez.her neise konu uzamasin.

Saygilar ve sevgiler.