Merdiven işareti koltuk taşina benzettiğimiz taş ustalarim bi yardimci olurmusunuz

nişancı

Member
bulundugun bölgede herseyi ustalar soylemiş zaten. bende farklı birleri isaret ettim. nişancı kardeşim fotografta direk dikkat cekiyor oranın yapısı farklı duruyor. zamanın varsa bir dolas, dikkat ceken bisey varsa fotografla. Rast gele
Saolasin ustam tessekkurederim burayi çözdükten sonra oralarada bakarim insallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Harcli dedigun yeri yumusat ve icine bak ne var.

Bosluk dedigin yerin;
Enini boyunu ve derunligini yaz.
Birde yonleri yaz.
Son noktayi koyalim insallah.

nişancı

Member
Harcli dedigun yeri yumusat ve icine bak ne var.

Bosluk dedigin yerin;
Enini boyunu ve derunligini yaz.
Birde yonleri yaz.
Son noktayi koyalim insallah.
ENİ 3adım BOYU 5 adım boşluğun ustam derinlik ise çubuk 1 buçuk metre filan diyor
harçlı dediğimiz yerde şöyle o kare harçlı dediğimiz yern yani o kare gibi olan yerin dışına vurulduğunda kaya sert ve dağlmıyor kare olan yer ise yumuşak ve harç gibi ufalanıyor ustam yardımlarınızla inşallah son noktayı koyucaz..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ENİ 3adım BOYU 5 adım boşluğun ustam derinlik ise çubuk 1 buçuk metre filan diyor
harçlı dediğimiz yerde şöyle o kare harçlı dediğimiz yern yani o kare gibi olan yerin dışına vurulduğunda kaya sert ve dağlmıyor kare olan yer ise yumuşak ve harç gibi ufalanıyor ustam yardımlarınızla inşallah son noktayı koyucaz..
Oda uygun. Olculer iyi.
Girisi de buldu mu bu is tamam insallah.
Yonleride yaz. Veya yatan hayvanin kafasina gore tarif et.

Karenin oldugu yeru 5-10 cm. Derinlikte alin.
Aklinizda kalmasin. Ne cikarsa artuk bahtiniza.

nişancı

Member
Oda uygun. Olculer iyi.

ustam yönleri tam şuan bilemeyeceğim ama karenin baktığı yön güney batı tarafı olması lazım sanırım

harcın olduğu yerimi 5-10 cm kazacağız ustam oraya birşey konabilirmi fotoğrafı detaylı incelediğimizde tam bir kare sanki ben burdayım diyor ve üçgen oymanın solunda aşşağıya doğru giden çizgide bir boşluk tespiti yağıldı yanlız tespitte orası boş giriş olabilirmi giriş nasıl olması gerekiyor ustam ve burası oda mezarımı oyuzden o karenın içine müjdemi bırakıldı fikrinizi alabilirmiyim ustambu arada yardımcı olduğunuz için Allah razı olsun ustam

nişancı

Member
Oda uygun. Olculer iyi.

Ustam benim bosluk diye isaretledigim yerde bir degerli oldugunu gösteriyor cakmakla cubuk cakmakla cubugun testini cok yaptik ustam değerli olmayinca cakmakla tuttugumuzda cubuklar kapanmiyor ama degerli olunca kapatiyor