Merdiven işareti

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu fotoyu paylaşmamdaki sebep ben burayı küçük merdiven sanmıştım ama topragı 2 ye 2 kazdık. 15cm kadar altından çıktı. 2. Fotada öküz başı figür var onun solunda kurt başı güneşten kabartma olduğu belli olmamış. Bunlar ne anlama geliyor bilmiyor ama ortadaki sıralı taşlarda sanki insan yüzü gibi yani gözleri belirgin ama fotoda ışıktan çıkmadı maalesef
oraya 30.40 tane fidan al git tarla taslarini topla dort bi kosesine obekle fidanlar icin birer metrelik cukurlar ac 5 mt aralikli .illaki buyuk agaci dikecegin bosluga denk gelirsin..ruyanda oraya agac dikmen soylenmis

Definecikız

Member
oraya 30.40 tane fidan al git tarla taslarini topla dort bi kosesine obekle fidanlar icin birer metrelik cukurlar ac 5 mt aralikli .illaki buyuk agaci dikecegin bosluga denk gelirsin..ruyanda oraya agac dikmen soylenmis
Beyefendi orası 1. Tarla değil 2. Merak etme ben nereye dikeceğimi bilirim. 3. Evet rüyamda dikeceğimi yer gösterildi ama orası değil bu kadar tahmini yaptığına göre nereye yapacağımı tahmin et

Dogo

Aktif Üye
Hediyesinin orada oldugunu düşünüyorum
şimdi böyle söylemeliyim her şeyin hediyesi olmaz hatta böyle yerin hiç olmaz hediye yani müjde genelde paranın üzerinde olur buldum deyip büyük olanını bulmamak için hediye konusunda çok söylenen olur ama İnan’ın tekrar söylüyorum her işarette hediye olmaz diğer emareleri işaretleri uygunsa atarsan daha da sağlıklı olur

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Beyefendi orası 1. Tarla değil 2. Merak etme ben nereye dikeceğimi bilirim. 3. Evet rüyamda dikeceğimi yer gösterildi ama orası değil bu kadar tahmini yaptığına göre nereye yapacağımı tahmin et
arkadasim benimle tartisma.faydalan...ispit yersen verecegin ifadeyi yazdim sen nereye ne istiyosan yap

Definecikız

Member
şimdi böyle söylemeliyim her şeyin hediyesi olmaz hatta böyle yerin hiç olmaz hediye yani müjde genelde paranın üzerinde olur buldum deyip büyük olanını bulmamak için hediye konusunda çok söylenen olur ama İnan’ın tekrar söylüyorum her işarette hediye olmaz diğer emareleri işaretleri uygunsa atarsan daha da sağlıklı olur
Foto boyutları site kabul etmediğinden yükleyemedim teşekkürler yorum için

Kayalar

Yeni Üye
her işarette dibinde para olacak diye şart yok merdivenlerin bulundugu yeri görmek gerek basamakların genişlik uzunluk önemli basamakta para olmuş olsa sinek haç yani küçük kare oyma işaret olur yada kendi taşı uygunsa kaya içinde arkasında oda olur deyilse basamaklara cıkarsın karşına bak ne var karşıda yoksa kollarını saat on ve iki yönünde kaldırbak gözüne carpan kayalık varmı yoksa arkanı dön aynı arkana bak

resim istememizin sebebi bu anlatmak ile bitmez bakılcak olan yerler
Usta sana ulasmam lazim bilginize ihtiyacim var numarani ozelden yollar misin

uzman

Member
Karşımıza en çok çıkan şifreleme yöntemlerinden bir taneside kutsal üçlemedir. Define şifreleri genelde 3 leme sistemiyle gömülür birbirini takip eden 3 işaret şifredir.Sahada üçleme var.3 lemeyle ilgili bilgiler sitemizde mevcut araştırmalarınızı o yönde yapnınız.Bolşans

zaz12

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 256119Ekli dosyayı görüntüle 256119Ekli dosyayı görüntüle 256118tesadüf fark ettim yerde ok işareti gördüm taşın üstünü temizlerken merdiven fark ettim aslında başka işareti arıyordum. Etrafını 150 mt içinde dedektör le arama yaptım ama sonuç yok. Nette genelde 3 basamak bakın diyor geniş bölgeyi taradım ama sonuç yok
Aslında burda küçük baş hayvancılık yapılıyorsa onlar için de yapılır .çünkü bit veya uyuz olan keçileri kırpmak için ağaç altlari, su yanlarına daha sonradan yapılır . Bunu öğrenmek de fayda var. orda yaşan yaşlı insanlara sorun onlar bilirler .

Definecikız

Member
Aslında burada suan yaşam yok 2400 rakım merdiven çözümü de şu ☺ fotolarda hediye dediğim kapak 6 metre boşluk oradan oda boş hemen bitişik bir oda daha. Buradaki ana fikir her taşı kaldırmamak gerek mutlaka derinlik almak gerek ve çubugu iyi öğrenmek gerek yoksa kendinizi çukurda bulabilirsiniz. ??? Aceleci olmamak lazım hemen kır parayı al gözüyle bakmamak lazım sanırım. Onuda yaşayarak öğreniyoruz