Merhaba Arkadaşlar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ben şahsen yeni bir üyeyim bendede az cok yıların birikimi var, bu siteye yeni üye olurken aslında hiç bu kadar samimi kişilerle karşılaşacagımı tahmin etmiyordum. Sonuç olarak gördümki bu sitede en önemlisi, ister önemli olsun ister önemsiz ama yeterki define konusu olsun Usta arkadaşlarım olaya el atıp şonuçu çözmekteler. Diger sitelerde ise luzumlu ve luzumsuzluk ön plana cıkıp insanları oldugu gibi kabul kanusunda bir celişki ve izleyecekleri yol ve vizyon hakkında bilinçsizlik söz konusudur. Burdan özet olarak eger samimiyet istiyorsanız gelin buyurun üye olun, bu satırlardan şu anlamıda sakın çıkarmayın dedigim gibi bende yeni bir üyeyim ve kendim için hiç bir menfaat de gütmemekteyim.Kimi der cihaz satıcısı kimi der şöyle yada böyle hayır hiç biride degil.Eger ben burdaysam tek sebebi hobi, ve bilmediklerimi ögernmek, bildiklerimide paylaşmaktır. Sevginin paylaştıkca cogaldıgı gibi umarım bilgilrimizide paylaşarak üye sayısını artırır bu samimiyetten taviz vermeyecek şekilde kat kat siteyi büyütürüz.Saygılar
Vay be yıllar önce neler yazmışsım ama doğru yazmışsım

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Bunu paylasmak kendinizle yuzlesmek gibi olmus ustam AMA sizinde dediginiz gibi dogru demissiniz burda daha samimi bir ortam var sahsim adina iyiki buraya uye olmusum diyorum

jupiter

Member
fotoğraflı bölümden yapabilirsin

Hacı1

Yeni Üye
Merhabalar bir sorum olacak kayanın üstünde yılan resmi var ve tek gözü var kuyruğu toprağı gösteriyor kayanın altında ise beyaz bir tas var mermere benziyor ne anlama geliyor yardımcı olabilirmisinz

KoRSaN_52

Yeni Üye
emeği geçen herkese çok teşekür ederim

yilanoglu6638

Yeni Üye
uzun bir aradan sonra tekrardan gönül verdigin evime siz degerli kardeşlerim ve dost larıma kavuşmamın heyecanı ile herkeze slm lar menderes hocam ben geldim yilanoglu6638