Merhaba Arkadaşlar

Justinianous

Yeni Üye
Bende könig ustaya ve diger arkadaşlarımıza katılıyorum. Daha önce farklı sitelerdede takıldım yazdım yorumladım yorumlattım fakat bu sitenin samimiyeti farklı gerçek manada insanlara yardımcı olmak isteyen yazarlar var.

baba

Yeni Üye
pardon usta özel msj nerde atılıyıor bulamıyorum tşkrler

baba

Yeni Üye
sellamunalleyküm arkadaşlar şabkalı taşın anlamı nedir acaba

emr

Yeni Üye
ustam açtığım konu kayboldu bunun sebebini öğrenebilir miyim site içerisnde yanlış birşey mi yaptım lutfen yardımcı olun

S

selçuk

Misafir
ustam açtığım konu kayboldu bunun sebebini öğrenebilir miyim site içerisnde yanlış birşey mi yaptım lutfen yardımcı olun
hayır emrecan kardeşim yanlış birşey yok aynı 2 konu açmışsın konuları birleştirirken bir hata oluştu normale dönecek senden özür dilerim.
kardeşim
selçuk.

Son düzenleme:

emr

Yeni Üye
ben özür dilerim iki konu açtığımın farkında değilim :( ayrıca açtığım konulara nasıl ulaşabiliyorum bir türlü bulamadım :(

ceku

Yeni Üye
En üstte hoşgeldiniz ve yannda üye isminiz var, isminize tıklayın. Sonra üstte solda "açtığı son konuları bul" var. Ordan ulaşabilirsiniz.

y.k.m

Yeni Üye
ben bu sitede en bilgili isim ile görüşmek istiyrum güvence olursa çalışmaların sınucunun mükemmel olacağını bildirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

devil

Engellendi
ben bu sitede en bilgili isim ile görüşmek istiyrum güvence olursa çalışmaların sınucunun mükemmel olacağını bildirim
ne gibi bir güvence istiyorsunuz bilmiyorum ama konunuzu daha dataylı paylaşırsınız emin olun herkez elinden geldiğince yardımcı olur

S

selçuk

Misafir
sitemizde güvenle alakalı bir sıkıntı yok zaten sıkıntı olacak bir konuya kimse girmez rahat ol

vazocu

Yeni Üye
slmm arkadaşlar benn neden fotograf atamıyorummmmmmmmm