Merhaba

Pam55

Member
şukurler olsun mevla nasib etmiş sabretmeyidemek istediğim sabırlı yadasabırsız olmak değil sen cihaza parayı sayınca gelip senibulmuyor diyorumçduyduk TARLAYI SURERKUN KUP BULDU DİYEBU İŞLER KISMET İŞİ KARDEŞBENCE CEBİNDE DURSUN YİNEDE SEN İYİSİNİ BİLİRSİNHAIRLISI OLSUN DİYELİM
Tabiki o konuda sonuna kadar haklısınız. Kader ve kısmetin önüne kimse geçemez. Teşekkkür ediyorum üstadım değerli ve güzel yorumun için.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Hoşbulduk,teşekkür ederim eski değil makine yani filmsiz makine yeni slr dediğimiz pro makinelerden
hoşgeldin arkadasım. mayhem ustanın dediği senın suan elınde elınde bır define cihazın var zaten guzel resimler cewre resjmleri belki seni sonuca ulastırır arkadasım.yerlerini resimlersin uygun bir cihaz önerisi ozamn gelir mutlaka

Mehmet_mehmet

Engellendi
Pam55

Kardaşım hoş geldin.
Bence acele etme.
Zaman buldukça siteyi incele, konulara bak.
Teorik bilgilerini artır.
Fotoğrafçı olman size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Lütfen aşağıdaki konuyu okuyup, konunun eksiklerini yazarak katkı veriniz.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

*
**
:) Altına imzamı atıyorum

Pam55

Member
hoşgeldin arkadasım. mayhem ustanın dediği senın suan elınde elınde bır define cihazın var zaten guzel resimler cewre resjmleri belki seni sonuca ulastırır arkadasım.yerlerini resimlersin uygun bir cihaz önerisi ozamn gelir mutlaka
Tabiki çok teşekkürler ustalarım
Memlekete gidince başlayalım o zaman