Merhabalar ugur elektronik cihazlarindan kullanan varmi

malkocoglu490

Yeni Üye
Merhaba ustadlar ugur elektronik ugur kulac abimizin sattigi ürünlerden kulanan varmidir acaba ? Ben baya arastirma yaptim arex 17 isimli cihazdan almayi düsünüyorum ama

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hangi amaçla, nasıl bir arazide ne aradığını ve bütçeni yazarsan ustalarımız sana en iyi öneriyi yapacaklardır.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
gold finder kullanıyorum derinliği memnun edici. fakat toprak ayarı konusununda parazit yapıyor malesef.

daniharrison89

Engellendi
Kkeskingöz ustam tavsiye edermisiniz bu makinayı sizce yoksa baska cihaz önerebilirmisin

Hostia

Moderatör
Moderatör
ne kadar derin o kadar parazit yada metal ayrım yeteneğinde belirsizliktir. mesela altın moduna geçtiğinde muhtemelen frekans artar artıncada derinlik kaybı yaşarsın cihaz sadece altına çalar. en fazla 20 cm gider. serbest bıraktığında derinlik 2 katına çıkar bu defada parazit yada sahte sinyaller üretmeye başlar. genel olarak kötü cihaz değildir istersen makro kruzer ile karşılaştır. yada hiç karşıaştırma içinden geldiği gibi davran.

daniharrison89

Engellendi
Arkadaşlar bu makineyi gercek ten iyi bilen yorum yapsın insanlara camur atmayın biliyoruz ki kötüleyenlerin hepsi kendi cihazını öne sürenler