Mermiye benzer şey bu nedir?

eski

Editör
bilgi karşılığında 50 000 teklif edilmiş
50 000 güzel para niçin kabul etmedin.

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
80 ihtilalinde silahlar toplandı hatırlayan arkadaşlar vardır eski Rus beşlisi diye bir tüfek vardı onların mermisi bayağı büyüktü 5 mermi alan şarjörü vardı birde aynı silahın tek mei alanı vardı ben ona benzettim ayrıca sadece çekirdek kim neden versin o parayı

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu konuyu aydainlatacak kisi bu arkadasa bilgi veren kisi ne yapip edip ondan bilgi almasi lazim neden ve nicinlere cvp bulmak icin

akyol

Bilgili Üye
dostum kusura bakma size bir soru sormak istiyorum bilinen bişey var kim ne bulursa bulsun bulduğu ne olursa olsun sayı 3. 5. 15 olabilir kime sorarsan sor numune 1 adet verilir fazlasını veren hiç duymadım ben siz neden bir yerine 3 adet numune gönderdiniz ayrıca bilinen bişey daha var numune olarak verilen çoğu şey geri gelmez siz neden 3 adet verdiniz cevap verirseniz sevinirim ?

Tastan

Editör
Hersey muamma ama bu işte eskiya kokusu var bu kişi cografyayı ve bölgenizi bilen biriyse böyle bir teklifte bulunuyorsa orda bu mermi cekirdeklerinden fazlasının oldugu aşikar sonuc istiyorsanız o bölgeyi fotograflayıp buraya yukleyın bir sansınız olabilir