Mezar veya Külçe Mi Yoksa boşmu

poseidon2023

Uzman
Daha işin 100%60 şını buldun kafan allakbullak oldu netcen bakam kurşunun faydaları güzel yerler bulmuşun sandıklar eksik dışardayım akşama dogru evde incelerim kiyada kroki gibi cizip koyarsan calıştıgın yer ilk kurşun ikinci kurşun altın yerleri gibi kafada atuttururuz daha iyi olur aga

Destan54

Member
tamam ayarlayacagım fazla var demeyin :D girdim çapraz çapraz gidiyom aşşagıya dogru dedim bu bitmeyecek :D zaten tekim :) İNŞAALLAH nasip leniriz.

poseidon2023

Uzman
Beni güldürdün Rabbim de seni güldürsün
Aga akıllı hareket edersen onkere tespit edip onkere nasıl hareket etceni düşünürsen ve birazda imkanın varsa acılmıcak alınmıcak mazeme yoktur
Hangi memleket burası

Destan54

Member
sakarya burası valla anama babama söylüyorum ugraşma boşuna çaba edersin.hem hadi buldun ne yapacan diyip moral kaybettiriyorlar :)

poseidon2023

Uzman
Tespit etmek bulmak telefonda yazı yazmaktan daha kolay benim icin sonra calışıp gözle görülür bir şeyleri elde etmek sonrası dabasit

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam senin mekan gibi fındıklık içinde bir kaç yer de malzeme bulundu. Üstelik yine sizin ilçe de.
Büyük meblağlar diyebilirim
Inşallah sana da nasip olur .

Destan54

Member
İNŞAALLAH herkese nasip olur . nasip imiz var ise ondan nasiplenmemek olmaz eger yok ise fazla diretmeye gerek kalmaz rabbim bi rızık vermiştir ne fazlasını alırsın ne de azını.

BEN ŞİMDİ SİZLERE BURADA ARAZİNİN YAPISINI. mekanı da paylaşacagım.

Destan54

Member
Hayırlı geceler.

Bu eklentiler açılmıyor .yani daha fazla var diyorsun ? Ve aynı altın için yapılan boşluk tespiti ni bunun üstünde de deneyebiliyormuyuz veya onere bileceğin bir şey varmi.napmam lazım .ne kadar da olsa öle tecrübem yok yawas yawas sayenizde bir şeyler ogreniyorum.