Mezarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ragıp

Uzman

malibu_18

Bilgili Üye
buraları bulup konu açabiliyorsun ama yasak olup olmadığını mı bilmiyorsun :confused: konunla sabırla ilgilenip yardımcı olmak adına soru soran hiç kimseye cevabını vermemişsin ama maşallah makineli tüfek gibi arka arkaya atarlı giderli soruları yapıştırmışsın . ne diyelim , inşallah maruz kalacağın suçlamalardan değerini ederini dönemini anlamak zorunda kalmazsın . devlet babanın bu anlıyor bu anlamıyor diye bir ayrımı yok , ortalık çok kötü bu sıralar , kendine dikkat et . selametle .

Mizgin1973

Yeni Üye
Ya anladığım kadarıyla cevap veriyom da kimse bana yazmıyor korkacak bir seyimde yok tesadüfen gördugumu paylasıyorum makine desen oda yok bende fiyatları butcemide aşar benimkisi tesadüfen bir şey bulsam 5000 tl borcumu ödermiyim diye umut etmistim yani ac tavuk. Misali gibi yani galiba verilen cevaplar da artık ac tavuk olmakta kalmadı o yüzden devleten yana rahatım en fazla gider yerlerini gösteririm zaten onuda biliyorlardır:)

Mizgin1973

Yeni Üye
Abi zaten fazla umudum yok makina yok sadece merak birazda ac tavuk misali borcları ödeyecek bir şey bulurdum kazanılan bir yer topragı eserken bir umutla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...