Mıcır

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aynen ustam hatta tam resmini çizdiğiniz alan mıcır değil gibi son örmeden sonra arkası mıcır küflü mıcırdan sonra bu koyu renkli tabaka var tam bunun arkasını görmek istiyorum açıkcası resmide var onuda atayım yakından hilti sadece kavlatıyor kıramıyor
Bu mevzunun yüzeysel bir işareti var mı.

The Thing

C*
Süper Moderatör
@jeolog ustam,
Kaya katmanında arkadaşın bahsettiği konuda bu tondaki kayanın doğal olma şansı varmıdır?
Diğer türlü yapay bir mevzu olması söz konusumudur?
Müsait olunca yorumlama şansınız varmıdır?

Beneditte

Member
Su almış bir noktadan kuflenmesi o yüzden başkaca da işaretlerden felan çok anlamam ama ana işaret harita kadar yoğun görünüyor abiler bisey demedi mi?

acemi42

Member
Su almış bir noktadan kuflenmesi o yüzden başkaca da işaretlerden felan çok anlamam ama ana işaret harita kadar yoğun görünüyor abiler bisey demedi mi?
Haritayı yakınım çok değerli bi ustasına yorumlattı o noktayı dikili taş olarak buldurdu daha öncede bu siteden ana işaret paylaşıldı ama nokta veremedi abiler

Beneditte

Member
Buraya ne kadar foto koysanız da abiler destek olsa canlı olarak görmek yorum yapmak farklı, buluntulardan çok da hatalı bir yorumlama olmadığı anlasiliyor benim fikrim tekrar yorum isteyin yakınınızdan. Ve yine buluntulardan hareketle yapıyı anlamaya çalışın, o noktada vakit kaybediyor da olabilirsiniz, daha çok vakit geçirin bölgede

acemi42

Member
Buraya ne kadar foto koysanız da abiler destek olsa canlı olarak görmek yorum yapmak farklı, buluntulardan çok da hatalı bir yorumlama olmadığı anlasiliyor benim fikrim tekrar yorum isteyin yakınınızdan. Ve yine buluntulardan hareketle yapıyı anlamaya çalışın, o noktada vakit kaybediyor da olabilirsiniz, daha çok vakit geçirin bölgede
Görüşüyor halen ustası ile daha öncede dediğim gibi mıcırı kırmak için akıl almak için konuyu açtım fakat bazı arkadaşlar dikey örmelere doğal diyince genel olarak anlatmak zorunda kaldım

Beneditte

Member
Yok abiler anlamaya çalışıyor. Ta en başindan doğru kazı mi diye sorguluyorlar, meseleyi kavrayıp her yönüyle bakıyorlar.