Molokuler transmitter system omnitron dtr v8 hakkinda bilgisi olan

N@KKoZ

Aktif Üye
https://www.letgo.com/tr-tr/i/alan-tarama_b8131dcd-9123-452f-a9da-64c71f8f35e6
buyrun bu linke satan bir kişi var 312 bin tl para sitiyor sence o kadar para verilirmi 300 bin tl ye gider mala alırım
Mala hem kullanımı hem de verileri yorumlaması iyi derecede mühendislik bilgisi + yabancı dil + tecrübe gerektiriyor. 2014'te biz almak istediğimizde eğitimi için 5000€ istediler İsveç'te.
Halbuki alan tarama öyle mi çubuğu tut döndüğü yeri aç.

benyokum

Yeni Üye
Mala hem kullanımı hem de verileri yorumlaması iyi derecede mühendislik bilgisi + yabancı dil + tecrübe gerektiriyor. 2014'te biz almak istediğimizde eğitimi için 5000€ istediler İsveç'te.
Halbuki alan tarama öyle mi çubuğu tut döndüğü yeri aç.
abi çubukla çalışmamı yapılır gözünü seveyim hem mala o kadar çok zor degil sadece iyi bir egitim aldınmı çözülemeyecek sorun yoktur hem bu çubuklar herşeye dönüyor mineral boşluk maden taş çatlakları manyetiği yüksek olan yerlere aklına ne gelirse

serkanademhan

Yeni Üye
Sendeki cihaz fabrikasyon bendeki ayni sistemle calisan el yapimi. Bense frekans giroyorum. Cubiklar bir hatti yakaladimi disardan etkikenmeden tabiri cahizse kosarak goturuyor..girdigin frekanlar bendede aynidir. 5,0 saf altinin frekansidir. Onu 4,7 khz kadar durebilirsin. 4,7_5,2khz arasinda calabilirsin.11,95khz gumus... Bosluk 0,7khz kullaniyorum.. Cihazlarin bi sekli degisik demek istedigim. Diyecegim oki o cihazi surekli dene gormedigin csimleri bulmaya calis. Demir gom bakir gom.hicbir cihazla calistir bul kaz mali bul yapamazsin tecrube sahada ediniliyor..sen etkilenmiyor desende minareli bir koseye yaz...
bu cihazla bilgi almak istiyorum.yardımcı olurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

serkanademhan

Yeni Üye
abi bize verilen frekanslar 5.0 altın 6.3 boşluk 11.8 gumus,bronz,bakır minerallen hayatta işi olmaz bunun yanı sıra hehkel su elmam miydı yoksa pırlantamı neydi birde bunların kini verdiler abi diğer bildiğimiz çubuklar gibi değil av köpeğinden beter cubukların öyle bir arama şekli var ki akıl alıyor ornegin sert ruzgar var cubuğu sola attı diyelim frekansı yakalasın yeterki hemen aksine gidiyor ya biz yanlış frekans peşinden gidiyoz yada doğru ama tek kusur derinlik vermemesi
bana dönermisin

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
evet abi bendekisi alman malı usa lı bir muhendis üretmiş arap devleti için dediğin gibi minerale gitsin atarım ben onu hadda gömerim benim altına dair bir eşyam olmadığından test edemiyok ama köyde açılmış olan zemin altı oda mezarlarının boşluk kesitlerinde tamm on numara benim köyümde tespite gittiğimde kolidorlu odalar , ulaşılmazı zor mezarlar ,çıkışları korlenmiş odalar var oğlu var ama anlayacan hep zor en sonki tespitimde açılmış olan oda mezarlarını hemen önünde 4 adet mezar tespitim oldu ipek yolunun hemen ustü ilk mezar ya bayan yada altın mezarı yan yana 3 tane daha tespit ettik boşdu denemek amaçlı boşluk frekansında baktık bizim mezarlarımız gibi 220/90 ölculerinde sadece birinde mi altın var dedim sonra dediğin gibi değişik frekansda. Baktık 1. Mezar altın 2&3 boş4. Mezarda ise gümüş, bronz ve bakır verdi demek istedigim bize gore boş olan dolu çıktı eşya mezarı sanırım kolidor molidor tespit edemedik eşya mezarına depeden daldık 70 cm sonra düz bir kaya kisi çıktı kapak sandık değilmiş bir gece jenaratörlen 95 cm uç saldık yinede banamısın demedi abi bize kolay para yok dedim sineye çektik daha kısmetimize var demek ki sağa sola saldırdım yakin bolgelerde insanların tesbitlerine gittim belki onlarda kismet olur dedik anladım ki her insanlan yola çıkılmıyormuş yarım bırakılmış 8 yerim var şimdilerde gözü kara bir oparatör arıyoruz abi çeşmenin bile parasını alamadık yaaa bizde kısmet alın terimiz herhalde abi.
Gözünle gördüğünü dahi alamazsın bazen. Kısmet deriz ya, işte tam budur kısmet.

Yaşar kkiran

Yeni Üye
Merhabalar. bende de omnitron dtr v8 var fakat kullanmayı bilmiyorum. Üzerindeki düğmeler ne işe yarar ve nasıl kullanacağım hakkında bilgi verir misiniz
Kardeş merhaba Cihazı satmak istersen ben takibin [tel no gizlenmistir]

Zeybekkolik

Yeni Üye
Merhabalar. bende de omnitron dtr v8 var fakat kullanmayı bilmiyorum. Üzerindeki düğmeler ne işe yarar ve nasıl kullanacağım hakkında bilgi verir misiniz
Selamünaleyküm ustam naptin cihazı kullanmayı cözdünmu tavsiye edermisin

Amisos

Bilgili Üye
Merhaba lar halan forumda mısın cihazın halan durmakta mı

Yaşar kkiran

Yeni Üye
Cihaz alman hükümetinin arap lar için ürettiği özel bir cihaz devlet sirri gibi hiç bir bilgiye erişemiyorum bilgisi olan yada kullanmiş olan varmi radar yardimiylan yere arayacamiz maddenin yada madenin frekansi ni cihaza giriyoz titanyumdan imal edilmiş çubukda sinyalleri karşiliyor sanirim bize bazi freknaslar verildi ama tespit e5iklerimize ulaşamiylruz ya çok derin yada yanlis frekans peşinde koşuyoruz.
kardeşim cihazını satmak istersen alırım