Muazzam yer.. Hangi dönemin bu mezarlar varmidir açılmayan göze çarpan fotolarda yardım lütfen

İnnovia

Aktif Üye
Etrafta açılmış örnekler kadar açılmamış olanlarda var. Resimler yanıltıyor da olabilir ama bu iki yer dikkatimi çekti .Birince resim yaklaştırıp bakınca o aradaki taş yerleştirme gibi .
İkinci resimdeki düz kesimli aralarından çalı çırpı çıkan kaya bloğunun girişin önünde durduğu araştırılmalı . Sonradan yerleştirme gibi onuda çizimde belli ettim .Onu söküp arkasına bakmak gerekir o çalı çıkan yere.
2.jpg

1.jpg

defineci2004

Member
Özür diliyorum ama bu yorumunuz, " Nasıl bir çalışma ile kalanlara ulaşabilirim"? Cümleniz ile tezat oluşturuyor. Yardım rica etmiyorsunuz, sitem ediyorsunuz, güvensizlik dile getiriyorsunuz. Verilen cevap ve de naçizane yol göstermelere itimadınız olmayacak kadar usta iseniz zaten kendiniz de üstesinden gelirsiniz.!
O halde; zannımca bu konuya daha fazla yorum yapmaya çalışılması abesle iştigal olacaktır kanaatindeyim.
Selametle..

defineci2004

Member
Üstat konuyu nereye saptiriyon dön yazıları bi oku çoktan uflenmis bitmiş deyip kestirip atılıyor. Onceden böyle değildi ben şahit oldum küçücük saçma sapan bir taştan tarlada ki taştan adamın odaya indiğini ve adım adım burdakiler in yorum yapıp adama sarılari buldurdular... İşi bitmiş uçmuş gitmiş demediler o yerden adamı ihya ettiler sitemim buna anladın..... Bi kac arkadaş akıllıca davranıp olabilecek yerleri söylediler ALLAH razı olsun. Bu grubun amacı bu birlik beraberlik ve sonuç....

Vuslad

Moderatör
Moderatör
Üstat konuyu nereye saptiriyon dön yazıları bi oku çoktan uflenmis bitmiş deyip kestirip atılıyor. Onceden böyle değildi ben şahit oldum küçücük saçma sapan bir taştan tarlada ki taştan adamın odaya indiğini ve adım adım burdakiler in yorum yapıp adama sarılari buldurdular... İşi bitmiş uçmuş gitmiş demediler o yerden adamı ihya ettiler sitemim buna anladın..... Bi kac arkadaş akıllıca davranıp olabilecek yerleri söylediler ALLAH razı olsun. Bu grubun amacı bu birlik beraberlik ve sonuç....
Belkide senin yerin o saçma sapan dediğin taş gibi bir nokta değildir hiç o açıdan düşündün mü bu işler birazda nasip işi ne kadar işide bilsen ordinaryusta olsan birde arazin okadar güzel olacak ustalara senin adına ben teşekkür ediyorum bu kadar basit işlenen konuya mükemmel yorum yapmışlar herşeyi de burdakilerden beklemek olmaz sunum o kadar amatör ki kusura bakma yorum yapma gereği duymayan ustalar olduğuna inanıyorum

defineci2004

Member
Yaw hocam birilerini haklı cikarcam diye iyice sacmalamissin yaw yapma kardeşim tm yorum morum yapma ne bu ego sizdeki böyle yaa

Vuslad

Moderatör
Moderatör
Yaw hocam birilerini haklı cikarcam diye iyice sacmalamissin yaw yapma kardeşim tm yorum morum yapma ne bu ego sizdeki böyle yaa
Yok yok istesende patlasanda yorum yok zaten kimsenin haklı çıkmasıylada işim yok
Saçmalamaya gelince siz kadar saçmalayamam herhalde yön yok geniş fotoğraf yok ölçü yok hesap kitap yok dönem sormalar muazzam yer yazıp kendi kendine teşhis koyup üstüne de istediği yorumu bulamıyınca sitedekileri yetersiz görmeler kardeş özür dilerim sana sallıyıp dağ bayır gezdirip köstebek etmediğim için.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bak kardeşim, çok zor şartlarda, acaba bir insana ufak da olsa bir zerre faydam dokunabilir mi diye kafa patlatıyorum. Senin konuna, felçi anneme yemek yedirirken baktım, o zaman yorumladım.
Laflarını seçerken düzgün seç, kullan.
Sen nereden eminsin ki çalışma alanında altındır pırlantadır olduğundan. O ona burayı açtırmış, o şuna nereyi açtırmış..yok kardeşim, senin yerin öyle bir yer değil!!!
İnsanları ego ile suçluyorsun, senin yaptığın nedir??
1000 düşünüp 1 kere yaz ne yazıyorsan.. Sen dönüp bak bakalım senin konuna ne yazmışım, nereyi göstermiştir?? Çalıştın mı orayı? Yook, neden? Çünkü sana göre değersiz, önemsiz bir yorum.. Sonra, bizlerde ego, yok öyle ego.
Kimsenin hakkı yok burada ki yorum yapan insanlara onu bunu söylemeye.
Senin konuna haksız olarak kim ne yazmış ki Vuslat usta onları ya da birini haklı çıkarmaya çalışsın? O emeğe saygı duyup, seni uyarmış sadece, ona da sallamışsın. İnsanların ne derdi, sıkıntısı, işi-gücü varken bunları yazdı acaba diye biraz düşüneceğine, yorumlara teşekkürü geçtim, emeğe, sana zaman ayırmamıza saygı duyacaksın. Haa duymuyor musun? O halde sıkıntı başka yerde kardeşim. Onun da çözümü yeri burası değil zaten.
Selametle...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yazma usta ne yazıyorsun ben tüm yazdıklarımi sildim. Haketmiyor konu sahibi. İnsan önce haddini bilecek üslubunu seçerek cümle kurucak. !!! Yok öyle beylik laflar ederek yardım istemek... Peşine de etmezseniz etmeyin gibi bir üslup sanki sizin yardımınız olsa nolur olmasa nolur tarzında bir yaklaşım.!!! Hangi yoruma merak edip üstüne kafa patlatmış bakın bakalım ? Boş teneke çok ses çıkarır misali bu arkadaşınki.... Üslubuma gelince içimden daha okkali sözler yazmak geliyor Aslında böylelerine..... Etmeyin yardım falan gelsin eski ustaları buldursun malı....

defineci2004

Member
Tm kardeşim özür dilerim hepinizden yanlış anlaşıldım hakkinizi helal edin